Sürprizbozan GoT 4. sezon Joffrey

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berke Kan

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
SPOILER
Game of Thrones'un 4. sezonunun 2. bölümünde kralımız ''cofriyi'' çok mutlu bir şekilde öldürdük. :D

Son ana kadar çok heyecanlı bir bölümdü.

ooJG0eg.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sahne için ne kadar bekledik. :D Ama kimin öldürdüğünü anlamadım. Acayip tipli prens yaptı gibi geliyor.

Kadehten değil, pastadan bir şey olduğunu düşünüyorum. Tekrar izleyin ve pastanın içinden kuşlar çıktıktan sonra olan hareketliliğe bakın.

O zaman yaşlı karı yaptı. Torunu kraliçe oldu kralı öldürdü, yaşlı cadıyıda o top şovalyeye alacak. Ortalık fena karıştı yine. :D

5. sezonun sonuna kadar ne olacağını biliyorum. 4. sezonu bu yaza başlayacağım izlemeye... Ama spoiler istemeyen Game of Thrones takipçisi için başlık fazlasıyla spoiler veriyor. Konunun içinde spoiler yazısı pek etki etmiyor yani istemeden de olsa görüyorsun. Başlık değiştirilebilirse spoiler sevmeyenler için güzel olur.

İki çizgi arası kuvvetli spoiler içerir. Okumak için fare ile tıklayın bir yazıyı kopyalamak için seçercesine fareyi aşağıya çekin.

-----------------------
Genel ev yöneten adamın ismini unuttum o Sansa'yı kaçıracak. Joffrey'i bu zehirliyordu. 4. sezonu izlemedim daha doğruysa doğru deyin. Suçu küçük şeytana atacaklar. Favori adamımdır. :) Sonra yine ismini unuttum bizim bu kel adam var ya küçükken şeyini kopardıkları adam, o ve jamie bu küçük şeytanı kaçıracak. Jamie küçük şeytanın eski eşinin fahişe olmadığını söyler. Küçük şeytan bunu affetmez. Kaçmadan önce Sibel Kekili'yi babasının yatağında yakalayacak ve tabi ki öldürecek. :) Sonra babasını da yanlış olmasın arbalet ile öldürecek. Dizide nasıl öldürecek merak ediyorum? Bu arada Kaleshi'nin ejderhaları hayliyle büyüyecek. Kontrol etmekte zorlanacak. Joffrey'in annesi küçük şeytanı getireni lord yapacak. Burada ortalık karışıyor. Masum cüceleri öldürüyorlar. Her neyse küçük şeytan bizim kel adamın dediğiyle birlikte Kaleshi'nin yanına kaçacak.

-----------------------------

Seriyi okuyan arkadaşım anlatmıştı. :) Bir kısmını yazdım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı