Gotham Knights 124 TL'ye değer mi?

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
İnternette key satan sitelerden birinde deluce paketi 174₺iken standar paket 124₺. Arasındaki fiyat farkında değen bir farkı var mı? Ve oyuna 124₺ - 174₺ verilir mi? Şans verilir mi sizce? Bence tabii ki de 60 dolar etmez asla ama 124₺ ye neredeyse 2 döner bile yenmiyor artık o yüzden bir şans vermeyi düşünüyorum bir de bu oyundan önce Arkham Knight oyununun oynanmasını söylüyorlardı sanırım başka oyunuda olabilir net hatırlamıyorum sizin düşüneniz nedir? 174 Deluxe mantıklı olur mu? 124₺ verip geçeyim mi yoksa asla degmez alma mı dersiniz? YouTube'da izledim ilgimi çekmedi değil oynayışı ama hikaye işleyişi iyi değilse oyunu sevmem muhtemelen bakın iyi değilse diyorum kötü oldugunu biliyorum ama oynanmayacak kadar kötü mü yoksa ortalama mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlarla her oyunun bir gideri var ama tek başına oynayacaksan 1 lira bile verilmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlarla her oyunun bir gideri var ama tek başına oynayacaksan 1 lira bile verilmez.

Co-op'ya da Online mı oyun? Tek basıma oynayacagım evet.

Bu arada ben ortalama üstü oyun aramıyorum eglendirsin yeter abuk subuk fazlaca bug varsa hata, alt yazı kayması falan o zaman almam işte ya da crash vermesi gibi. Al kenarda dursun ileride günclleme atarlar düzelir derseniz alır kenara koyarım oyun ilgimi çekti çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı