Gothic Classic açılmıyor

• Konuyu başlatan ZesuN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 192
İşletim sistemi
Windows 11

ZesuN

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle belirteyim oyun bayağı bir eski. Çalıştırmak için internette gördüğüm birkaç şeyi denedim lakin olmadı. Sorunun sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• ddfgdf.png
    ddfgdf.png
    30,9 KB · Görüntüleme: 24
  1. Oyunun yüklü olduğu dizine gidin ve system klasörünü açın.
  2. "gothic.ini" dosyasını açın.
  3. "zVidResFullscreenBPP" girdisini bulun ve "16" olan değerini "32" olarak değiştirin.
  4. Değişikliklerinizi kaydedin.
  5. Oyunu başlatın.
Bu olmazsa:

1. "gothic.ini" dosyasını tekrar açın.​
  2. "[video]" kısmını arayın ve bulduktan sonra altında​
  3. zVidResFullscreenX=1024 ve zVidResFullscreenY=768 olacak onları kullandığınız masaüstü çözünürlüğünüze değiştirin.​
  4. Bu işe yaramazsa veya oyun çözünürlüğü zaten aynıysa, masaüstünüzde farklı bir çözünürlük ayarlayın ve yeniden deneyin.​

1. Oyunun yüklü olduğu dizine gidin ve system klasörünü açın.
  2. "gothic.ini" dosyasını açın.
  3. "zVidResFullscreenBPP" girdisini bulun ve "16" olan değerini "32" olarak değiştirin.
  4. Değişikliklerinizi kaydedin.
  5. Oyunu başlatın.
Bu olmazsa:

1. "gothic.ini" dosyasını tekrar açın.​
  2. "[video]" kısmını arayın ve bulduktan sonra altında​
  3. zVidResFullscreenX=1024 ve zVidResFullscreenY=768 olacak onları kullandığınız masaüstü çözünürlüğünüze değiştirin.​
  4. Bu işe yaramazsa veya oyun çözünürlüğü zaten aynıysa, masaüstünüzde farklı bir çözünürlük ayarlayın ve yeniden deneyin.​
Yok hocam hepsini denedim.Zaten şu "zVidResFullscreenBPP" ayarında değer 32 imiş onu bir de 16 yaparak da denedim olmadı.Uyumluluğu Windows XP Servis Pack 3 yaptım yine aynı sonuç.Çözünürlükte ise 3-4 farklı çözünürlük denedim yine aynı sonucu verdi.

1920x1080'i bile denedim olmuyor.

Geri
Yukarı