"gov.tr", "edu.tr" vs. mail uzantıları nasıl alınır?

392450

Hectopat
Makaleler
1
".gov.tr", ".tsk.tr", ".edu.tr", "bel.tr" ya da ".k12.tr" uzantılı bir posta hesabına ihtiyacım var. Bunlardan hangilerini nasıl elde edebilirim?

".k12.tr", ".edu.tr" ve ".gov.tr" uzantılarını araştırdım ama pek bir şey elde edemedim.

r10 üzerinde edu mail satış yapanlar var. edu.tr var mı araştırmak lazım.

Geçici olarak lazımsa şu siteden edu.pl alabilirsin.

edu.pl gelmediyse silme tuşuna bas.

1651044440818.png

Kalıcı bir edu uzantılı mail istersen rastgele bilgilerle Amerika'da bir üniversiteye başvurabilirsin. Çoğu yer sana direkt bir mail veriyor ama yine edu.tr olmaz. Onun için Türkiye'de gerçekten bir üniversitede okuman lazım. Bahsettiğin öbür uzantıları alman imkansız.

Geçici olarak lazımsa şu siteden edu.pl alabilirsin.

edu.pl gelmediyse silme tuşuna bas.

Eki Görüntüle 1371505

Kalıcı bir edu uzantılı mail istersen rastgele bilgilerle Amerika'da bir üniversiteye başvurabilirsin. Çoğu yer sana direkt bir mail veriyor ama yine edu.tr olmaz. Onun için Türkiye'de gerçekten bir üniversitede okuman lazım. Bahsettiğin öbür uzantıları alman imkansız.
Uzun zaman sonra konuyu hortlattığım için kusura bakmayın ama rastgele bilgilerle nasıl Amerika'daki bir üniversiteden edu uzantısı alabiliyoruz?

Uzun zaman sonra konuyu hortlattığım için kusura bakmayın ama rastgele bilgilerle nasıl Amerika'daki bir üniversiteden edu uzantısı alabiliyoruz?
Bazı üniversitelere kayıt olunca derslerini seçmen için falan mail veriyorlar sana. Belirli bir süre edu mailin oluyor. Bu kadarını hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı