Govee şerit LED alınır mı?

Siri'ye otomasyon ekleniyor mu kestirmeler ile.
İnanki onu hiç bilmiyorum bende Sonoff markasının nfc etiketini aldım iPhone’u yaklaştırıp ışıkları açsın diye beceremedim ben onu fazla kurcalamadım.otomasyon’a ekleniyor sanırım ama youtube’dan bakmanı öneririm almayı düşünüyormusun Govee led? Almayı düşünüyorsan tavsiye ederim. Alırsan rgbıc al canavar bütçen yeterse

İnanki onu hiç bilmiyorum bende sonoff markasının NFC etiketini aldım IPhone'u yaklaştırıp ışıkları açsın diye beceremedim ben onu fazla kurcalamadım. Otomasyon'a ekleniyor sanırım ama YouTube'dan bakmanı öneririm almayı düşünüyor musun govee LED? Almayı düşünüyorsan tavsiye ederim. Alırsan rgbıc al canavar bütçen yeterse.

Bu Govee led nasıl alınır mı? Uygun fiyatlı geldi gümrükte takılır mı ?yoksa biraz daha koyup Philips Hue mu almalıyım.

Bu Govee led nasıl alınır mı? Uygun fiyatlı geldi gümrükte takılır mı ?yoksa biraz daha koyup Philips Hue mu almalıyım.
Govee led kesinlikle alınır Philips Hue’den daha iyi gümrükte takılmaz Amazon’dan alırsan Almanya’dan Hollanda’ya transfer olup uçağa verilip ekol taşımacılık ile Türkiye İstanbul’a geliyor istanbuldaysan Kolay Gelsin kargo ile 2 gün içinde elinde olur.genelde 8-15 günde gelir duruma göre değişebiliyor.Bende RGBİC 5 metre var mükemmel canavar gibi led valla tavsiye ediyorum pişman olursan gel ne dersen de🤠

Govee LED kesinlikle alınır Philips Hue'den daha iyi gümrükte takılmaz Amazon'dan alırsan Almanya'dan Hollanda'ya transfer olup uçağa verilip ekol taşiMacılık ile Türkiye İstanbul'a geliyor istanbuldaysan kolay gelsin kargo ile 2 gün içinde elinde olur. Genelde 8-15 günde gelir duruma göre değişebiliyor. Bende rgbic 5 metre var mükemmel canavar gibi LED vallahi tavsiye ediyorum pişman olursan gel ne dersen de🤠

Homekit de olsa keşke.

Geri
Yukarı