Çözüldü GoW 2005'te Medusa bölümü nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar ben GoW 2005 PC'ye uyarli indirdim ve biraz oynadiktan sonra su Medusa bolumunde kaldim. Dedigi hareketi ne tusunua basarsam basim yapmadim hocam, olmuyor.

yhsa.PNG

uhen.PNG

resim_2022-12-30_132309790.png

Çözüm
O zaman W-D-S-A seklinde tuslara art arda basmayi dene, fare kontrolu varsa fareyi belirtilen yonde dondurmeyi de deneyebilirsin. Olmazsa sanirim ucuz da olsa bir kol almaktan baska caren yok.
Sol analogu belirttigi yonde tamamen cevir/dondur diyor, basmani istemiyor.

Analogu yukardan aşağı doğru sağdan kaydiriyor musun? Yoksa basmaya mi çalışıyorsun?
bilgisayardan oynuyorum ya o yuzden attim foto ona bak

bende consol yok knkm pc den oynuyom

Klavyede W,D ve S tuşlarına arka arkaya basın olmazsa bu oyunun PlayStation için tasarlandığını hatırlayın ve gidin çakma da olsa kol alın. PS tuş şeması için hazırlanmış bir QTE ekranından bahsediyoruz. Üçgen veya yuvarlak gibi tuş yapısında bir şeye basmanız da istenmiyor. 360 derece dönen bir çubuğu 180 derece dondurmeniz isteniyor.

O zaman W-D-S-A seklinde tuslara art arda basmayi dene, fare kontrolu varsa fareyi belirtilen yonde dondurmeyi de deneyebilirsin. Olmazsa sanirim ucuz da olsa bir kol almaktan baska caren yok.

Çözüm
Klavyede W, D ve S tuşlarına arka arkaya basın olmazsa bu oyunun PlayStation için tasarlandığını hatırlayın ve gidin çakma da olsa kol alın. PS tuş şeması için hazırlanmış bir qte ekranından bahsediyoruz. Üçgen veya yuvarlak gibi tuş yapısında bir şeye basmanız da istenmiyor. 360 derece dönen bir çubuğu 180 derece dondurmeniz isteniyor.

Anliyorum baska bir yontemi olsa iyi olurdu aslinda kol almak istemiyorum ama sanirim almam gerekecek.

Geri
Yukarı