Sürprizbozan GoW mantığını kavrayamamak

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Oyunu normal bir şekilde oynuyorum fakat mantığı tam kavrayamadım sanırım. Dünya yılanı olan yere geldim ve su seviyesi azaldı farklı limanlar da çıktı işte. Ben de ana görev olmayan limanlardan birine keşif için girdim fakat içindeki canavar bana direkt tek atıyor. Buraya nasıl kasılıp gelebilirim onu anlamadım. Oyun çizgisel bir şekilde ileri doğru gitmiyor mu? Açık dünya olmadığı için öyle kafama göre geri dönemem diye düşünmüştüm. Mesela demirci de arkada kaldı eşya geliştiremiyorum. Bu liman ve demirci konusunda ne yapmalıyım oyunu bitiren biri yardım edebilir mi?

Dostlar merhaba. Oyunu normal bir şekilde oynuyorum fakat mantığı tam kavrayamadım sanırım. Dünya yılanı olan yere geldim ve su seviyesi azaldı farklı limanlar da çıktı işte. Ben de ana görev olmayan limanlardan birine keşif için girdim fakat içindeki canavar bana direkt tek atıyor. Buraya nasıl kasılıp gelebilirim onu anlamadım. Oyun çizgisel bir şekilde ileri doğru gitmiyor mu? Açık dünya olmadığı için öyle kafama göre geri dönemem diye düşünmüştüm. Mesela demirci de arkada kaldı eşya geliştiremiyorum. Bu liman ve demirci konusunda ne yapmalıyım oyunu bitiren biri yardım edebilir mi?
Oyun açık dünya. İstediğiniz gibi gezebiliyorsunuz.

Oyun lineer değil açık dünyaya sahip. Bir sürü yapılacak yan görev var. Valkürlerden birine denk gelmiş olabilirsiniz onlar oyunun zor bosları. Ya da kule üstlerinde bulunan yırtıklar da olabilir. Onlar da başlangıçta biraz zor kırmızı işaret varsa dönüp daha sonra kesin. Demirciye dönebilirsiniz problem değil. Yeni yerlere de geliyor demirciler tek bir lokasyonda bulunmuyor.

Son 2 oyundan bahsediyorsan oyunlar yarı açık dünya, geri gidip Demirci'den eşyalarını geliştirip geri gelebilirsin veya başka görevlere gidebilirsin yani.
Demirciye nasıl geri döneceğim hızlı seyahat falan var mı? Az önce şu cadının yanından çıktım ve oradan geri dönmenin pek mümkün olmayacağını düşünüyorum.

Demirciye nasıl geri döneceğim hızlı seyahat falan var mı? Az önce şu cadının yanından çıktım ve oradan geri dönmenin pek mümkün olmayacağını düşünüyorum.
Ana görevin üzerinden ilerleyin. İllaki demirciyi görürsünüz. Eşyalarınızı geliştirip yan göreve dönebilirsiniz. (Ben oyunu yan görevleri yapmadan bitirdim. Çok bilgim yok)

Oyun bence dengeyi kuramamis valkurleri dövmek balduru dovmekten daha zor inanilmaz sacmalik var en zorda oynarim genelde en kolaya aliyorum yine de aşırı zorlaniyordum.

Oyun bence dengeyi kuramamis valkurleri dövmek balduru dovmekten daha zor inanilmaz sacmalik var en zorda oynarim genelde en kolaya aliyorum yine de aşırı zorlaniyordum.

Yan görev kasmak lazım sanırım, ben oyunun sonlarında bile valkürlerin canını oynatamıyordum yerinden o ise 2 vuruşta tekliyordu beni.

Thor heykelinin sol arkasında ufak bir geçit var ordan geçerek gidiyorsunuz lakin yukarı çıkmak için bir özellik lazımdı onun ne olduğunu hatırlamıyorum. Oyunu yakın zamanda oynayıp daha hakim biri söyler muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı