GoW Ragnarök PS4'te stabil 60FPS verir mi?

8 GB sınır. Ama sistemi 2 yıl kullanmak için almadığını düşünüyorum.
Kullandığım laptopları her yıl satıp üzerine eklerim ancak masaüstünden biraz daha uzun ömür bekliyorum.

Öncelikle bütün sistem tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Normalde laptop kullanmayı tercih ederim ancak hem bu bütçede bu özelliklere sahip laptop yok, hem de fan sesi daha baskın(kulaklıkla oyun oynadığım için duymuyorum ancak yük altında baya bir fan sesi var)

İlerleyen aylarda umarım ki bu sistemlerden birini alırım (ve Ragnarök PC gelir :D)

Son düzenleme:
PS de ki 30FPS farklı bilgisayarda ki 30FPS farklı. İmkanınız var ise 1 oyunu aynı anda deneyimleyin PC'de 30FPS olacak şekilde ayar yapın PS4 de zaten muhtemelen 30FPS olacaktır neyse, ikisinde de 5 10 dk geçirin farkı anlarsınız.

Hocam maalesef kesinlikle 60 FPS sabit alamazsınız. Bırakın 60'ı 30 FPS'i bile çok stabil alamıyor PS4. yakın zamanda da PC'ye gelmez muhtemelen. 60 FPS için tek çareniz PS5 almak.

Hocam ben şöyle diyeyim size birkaç hafta önce filan ben PS5 ve ragnarok kiraladim 1 hafta oynadim gayet iyiydi varsapp diye bir siteden almiştim ama şu an olmayabilir çunku hep birileri aliyor denk gelirseniz alırsınız bir de indirim kodlari vardi internette ucuza almistim.

Hocam Sony kendisi söyledi yeni çıkan bir exc için en az 2 sene sonra PC'ye getireceğiz dediler. O yüzden 2024 Kasım en erken gibi duruyor. Sorunuza gelecek olursak PS4 ve PS4Pro bunlar 60FPS makinesi değiller. PS4 kiralayacaksanız FPS beklentiniz olmamalı. O yüzden stabil 60FPS için PS5 almalı ya da kiralamalısınız.

Merhaba, God of War 2018'i PC'de bitirdim, devam oyununu edinmek istiyorum. Aklımda iki seçenek var.
  1. Yan görevleri, iyilikleri vb. şeyleri hiç yapmadım. Onları bitirmek ve 1 kere tekrar başlamak. Bu süre zarfında Ragnarök'ün PC'ye gelmesini beklemek.
  2. 2. elden PS4 almak. (Monitör de almam gerek :/)
Yalnız iki tane sorum var: GoW Ragnarök, PS4'te stabil 60FPS verir mi?
Çünkü 60FPS takıntım var 30FPS hiçbir oyundan zevk alamıyorum gerekirse 970000 kere paylaşılan Aykut Elmas videosu gibi kaliteyi düşerim yine de 60 FPS almaya çalışırım :)

1. seçenektekileri yapana kadar Ragnarök PC'ye gelir mi?
1 sene içerisinde PC'ye gelecek diye biliyorum, PC'de oynarsınız.

Ragnarok çıktığı sıralar vatandan 7000 TL ye MWII bundle şeklinde PS4 aldım oyunu key şeklinde 700 TL den sattım daha sonra 150 TL ye sec. hak olarak Ragnarok hesabı aldım oyunu bitirdim + Bloodborne u da yalayıp yuttum cihazı da 1 ay önce 7000 TL ye sattım.

Ragnarok PS4 de 30 fps fakat PC de ki 30fps ile kıyaslamayın yakından uzaktan alakası yok, daha akıcı göze fazla batmıyor. 60fps istiyorsanız PS5 bakın.

Edit: oyunu aman aman sevemedim ben, yan görevlere bile pek girmedim hikayeyi bitirip kapattım.

Geri
Yukarı