GoW Ragnarok PS Plus oyun kütüphanesine gelir mi?

Freezyf

Hectopat
Merhaba arkadaşlar size danışmak istediğim bir sorum olacak.
God of War 2018'i oynadım beğendim güzel oyun sonra God of War: Ragnarök'u gördüm. Bu daha da güzel dedim ama oyun da bir tık pahalı. Malumunuz şu an sadece deneme sürümü var ve Sony beyefendileri eksik olmasınlar güzel bir zam yaptılar. Bu zamın üstüne adamakıllı oyun getirmeliler diye düşünüyorum. Ayrıca ragnarok çıkalı da neredeyse 1 yıl oldu ve şirketin oyunların servise gelmesi için 1 yılını doldurmuş olması gerektiğini söyledi ve buna az kaldı. Kısacası sizce oyun çok geçmeden önümüzdeki aylarda PS Plus oyun kataloğuna gelir mi?

Merhaba arkadaşlar size danışmak istediğim bir sorum olacak.
God of War 2018'i oynadım beğendim güzel oyun sonra God of War: Ragnarök'u gördüm. Bu daha da güzel dedim ama oyun da bir tık pahalı. Malumunuz şu an sadece deneme sürümü var ve Sony beyefendileri eksik olmasınlar güzel bir zam yaptılar. Bu zamın üstüne adamakıllı oyun getirmeliler diye düşünüyorum. Ayrıca ragnarok çıkalı da neredeyse 1 yıl oldu ve şirketin oyunların servise gelmesi için 1 yılını doldurmuş olması gerektiğini söyledi ve buna az kaldı. Kısacası sizce oyun çok geçmeden önümüzdeki aylarda PS Plus oyun kataloğuna gelir mi?
Evet gelicek ama ne zaman meçhul.

O kadar zam yaptılar ben de adamakıllı elidüzgün bir şey getirirler sandım sonra Sony'den bahsettiğimizi hatırlattınız 😑 , neyse kiralayarak idare edeceğiz .

O kadar zam yaptılar ben de adamakıllı elidüzgün bir şey getirirler sandım sonra Sony'den bahsettiğimizi hatırlattınız 😑 , neyse kiralayarak idare edeceğiz .
Zam dediğinizi anlamadım adamlar yıllardır doğru dürüst zam yapmamıştı bile. Çoğu kişi eski fiyattan stokladı zaten. Ha şu an o paraya değer mi asla elbette.

O kadar zam yaptılar ben de adamakıllı elidüzgün bir şey getirirler sandım sonra Sony'den bahsettiğimizi hatırlattınız 😑, neyse kiralayarak idare edeceğiz.

Haklısın. Eğer önümüzdeki 3 ay içerisinde kaliteli oyun örneğin TLOU part 2 gelmez ise idam isterim Sony CEO'su için idam isterim.

Zam dediğinizi anlamadım adamlar yıllardır doğru dürüst zam yapmamıştı bile. Çoğu kişi eski fiyattan stokladı zaten. Ha şu an o paraya değer mi asla elbette.

Tamam ama 30 dolar zam yapılması saçmalık. Bizim için normal zaten aşırı ucuzdu normal. Ama Amerika'da neden 30 dolar zam yaptılar bir şey eklemeyeceklerse? Her ay güzel oyunları teker teker eksiltiyorlar yerine ama oyun gelmiyor.

Hocam şu anki fiyattan bahsediyorum yoksa bayağı dayandılar ama yani sen 30 dolar zam yaptıysan hakkını da vereceksin bizi hadi dinlemezler ama globalde de ses çıkarır oyuncular.

Geri
Yukarı