Sürprizbozan GoW "The Light of Alfheim" bölümü geçilmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

leomessy

Centipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda tam 3 saat 05 dakikasında takıldım bilen var mı? 3.05.10

videoda gösterdiği gibi baltayı fırlatıp o şeyleri 3'lü ve 2'li kombo ile kesmen lazım

Hocam adam göstermiş zaten onların birbirine yapışık düzenleri var bende yakın zamanda oynadığımda takılmıştım orada onlara dikkat ederek patlatacaksın o bombaları.

Hocam adam göstermiş zaten onların birbirine yapışık düzenleri var bende yakın zamanda oynadığımda takılmıştım orada onlara dikkat ederek patlatacaksın o bombaları.

Hocam adam göstermiş de bende 3. kesmem gereken ağacın önünde ağaç var onun arkasına geçemiyorum.

Videoda gösterdiği gibi baltayı fırlatıp o şeyleri 3'lü ve 2'li kombo ile kesmen lazım.

Hocam olmuyor birinin önünde ağaç var kesilmiyor engel koymuşlar.

Nasıl yani köprüden mi geçemiyorsunuz yoksa bölümü mü?

Köprüyü geçtim ağac kesme yeri.

Videoda gösterdiği gibi baltayı fırlatıp o şeyleri 3'lü ve 2'li kombo ile kesmen lazım.

İki kombo olmuyor orada görünmez bir engel var geçemiyorum 3 kombo ile yapabiliyorum ancak.

Hocam adam göstermiş de bende 3. kesmem gereken ağacın önünde ağaç var onun arkasına geçemiyorum.

Hocam olmuyor birinin önünde ağaç var kesilmiyor engel koymuşlar.

Köprüyü geçtim ağac kesme yeri.

Hocam belki de sen yanlış taraftan bakıyorsun ya da düşük bir ihtimalle buga girdi eğer olmazsa bölümü bir tekrar başlat ama dediğim gibi büyük ihtimalle yanlış taraftan bakıyorsun.

Hocam belki de sen yanlış taraftan bakıyorsun ya da düşük bir ihtimalle buga girdi eğer olmazsa bölümü bir tekrar başlat ama dediğim gibi büyük ihtimalle yanlış taraftan bakıyorsun.

Şimdi hocam hani bu kısımda yerlerde böyle geçilmemesi gereken yerlere ağaç koyuyorlar ağacın kökünü koyuyorlar işte üçlü kombo yapmak için o ağacın kökünden ileri gitmem gerekiyor ki üçünü görüş açımda göreyim ama o var diye ikisini görüş açımında görebiliyorum.

Bug varmış hocam çözüldü kendi kendine.

Yeni konular

Geri
Yukarı