GoW vs RDR2

ahwet.gns

Femtopat
Daha fazla  
God of War'mı (GoW) yoksa Red Dead Redemption 2'mi (RDR2)
İkisi arasında kaldım. Arkadaşlarımın çoğunluğu RDR taraftarı ama yine de sorayım dedim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında kaldım. Arkadaşlarımın çoğunluğu RDR taraftarı ama yine de sorayım dedim :)

Dostum sen hangisini seviyorsan onu al ha bana sorarsan RDR2.😍

Size göre, RDR2 daha ağır, yavaştır. GoW yine harika bir hikayeyi arcadeimsi oynanış ile harmanlar.

RDR 2 bence tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz.
Şunu ekleyeyim RDR 2 ağır taştır, ayçiçeği gibi yavaş açılır, ayrıca zevki dörde katlamak için oyunu geze geze, yedire yedire oynamalısınız. Sadece ana görevleri yapıp bitireyim derseniz yazık olur oyunun açık dünyasına.

İkisi de başyapıt oyunlar muazzam grafiklere sahipler açık dünyaları çok iyi. PS2'den bu yana God of War'ın her oyununu oynayan birisi olarak söyleyebilirim ki kaliteli bir oyun gerek hikaye anlatımı gerek oynanışı olsun RDR2'ye bakarsak aşırı detaylı ilk başlarda yavaş başlayan ama sonrasında aksiyonları iliklerine kadar yaşatan bir oyun. Kısaca zevkli bir oynayış için God of War öneririm, yaşayan bir dünya ve uzun oynanış için RDR2 öneririm. Tabii son karar sizin.

Geri
Yukarı