Sürprizbozan GoW'da görev yapınca oyun çöküyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TacsizKralTR

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX580
Anakart
Z170-P
İşlemci
i5 6500
Merhaba, hikayede brokla konuştuktan sonraki kapıdan geçiyorum eğildikten sonra diğer taraf göründüğü an oyun çöküyor. Nasıl düzeltebilirim?

1670350360887.png

1670350413536.png

Tam buradan geçince oyun çöküyor sistemim oyunu Ultra ayarlarda açıyor buraya kadar Ultra ayarlarda oynayarak geldim deneme amaçlı en düşük ayarlara da aldım sonuç aynı. Oyun orijinal Steam'den.

Eğer mümkünse ondan 1 sonraki bölümün savesini de yapabilirim fakat bulamadım kendim.

Son düzenleme:
Merhaba, hikayede brokla konuştuktan sonraki kapıdan geçiyorum eğildikten sonra diğer taraf göründüğü an oyun çöküyor. Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1595318

Eki Görüntüle 1595320

Tam buradan geçince oyun çöküyor sistemim oyunu Ultra ayarlarda açıyor buraya kadar Ultra ayarlarda oynayarak geldim deneme amaçlı en düşük ayarlara da aldım sonuç aynı. Oyun orijinal Steam'den.

Eğer mümkünse ondan 1 sonraki bölümün savesini de yapabilirim fakat bulamadım kendim.
Fps,sıcaklık değer*

Yamadan dolayı çöküyor olabilir mi? Yamayı kaldırın bölümü geçtikten sonra tekrar kurun.
Oyunun kendinden Türkçe olduğunu yazdıktan sonra hatırladım.

Yamadan dolayı çöküyor olabilir mi? Yamayı kaldırın bölümü geçtikten sonra tekrar kurun.
Oyunun kendinden Türkçe olduğunu yazdıktan sonra hatırladım.
Tam yama yok yazacaktım kendiniz düzeltmişsiniz.

Sorun içeri girdiğimde çöküyor dosya doğrulaması da yaptım internette save de bulamadım bu kısımda. Oynayamıyorum şuan oyunu kaç saat uğraştım da çok sinir bozuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı