Gozluklu olmak MSÜ sinavina engel midir?

Ayrıca, gözlerini çizdirme. Çizdirdim, pişmanım.

Selam dostlar MSÜ sınavına girmek istiyorum ama gözlük gibi bir problemim var. Gözümü cizdirmek istiyorum. Sizce girmeli miyim? Bir çözüm bulabilir miyim?
Belli bir sınırı var derecesinin bende gözlüydüm,her çizdirme yöntemide işe yaramıyor ve çizdirmeden sonra gözün dinlenme süresi oluyor izleri düzeltmesi için dikkat et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden ki hocam, açıklar mısınız rica etsem?
23 yaşıma kadar bir kere bile kızarmayan, kaşınmayan, yanmayan gözlerimin artık kızarmadığı, kaşınmadığı, yanmadığı gün yok. Alerji ve yapay göz yaşı damlalarına muhtacım. Geceleri ışıklar saçılıyor, geceleri araba kullanmaktan nefret ediyorum. Doktor ameliyattan önce, senelik kontrollerin ardından, gözlerinin ilerlemesi durmuş artık ameliyat olabilirsin demesine rağmen gözlerim ilerledi, yine gözlük takıyorum.

23 yaşıma kadar bir kere bile kızarmayan, kaşınmayan, yanmayan gözlerimin artık kızarmadığı, kaşınmadığı, yanmadığı gün yok. Alerji ve yapay göz yaşı damlalarına muhtacım. Geceleri ışıklar saçılıyor, geceleri araba kullanmaktan nefret ediyorum. Doktor ameliyattan önce, senelik kontrollerin ardından, gözlerinin ilerlemesi durmuş artık ameliyat olabilirsin demesine rağmen gözlerim ilerledi, yine gözlük takıyorum.

Hocam öncelikle cidden adınıza üzüldüm. Ben de olmayı düşünüyordum. Şu an vazgeçmeye doğru gidiyorum, siz ne zaman oldunuz acaba ameliyatı? Bir de fiyat neydi?

Hocam öncelikle cidden adınıza üzüldüm. Ben de olmayı düşünüyordum. Şu an vazgeçmeye doğru gidiyorum, siz ne zaman oldunuz acaba ameliyatı? Bir de fiyat neydi?
2019, ₺4.050. Kesinlikle vazgeçmelisiniz. Çünkü bunun geri dönüşü yok.

Geri
Yukarı