GP recyko⁺ Pro AA şarj edilebilir pil vs GP recyko Pro pil

Beratkocum16

Hectopat
Başlıkta belirttiğim iki pilin fiyatları arasında neredeyse 100₺ fark var. Fakat özellikleri arasında bir fark göremedim yanında (+) ibaresi olan pilin yeni nesil veya 2. nesil olduğunu düşünüyorum. İnternette kendi başıma yeterince bilgi bulamadım yardımcı olursanız...

Bu konu haricinde yazacaklarımı istesem de buraya sığdıramayacağım için tek bir cümleyle,
Tekrardan Geçmiş olsun Türkiye.

ReCyko modeli 2600 mah ve 300 kere şarj edilebiliyor, Pro modeli 2000 mah ve 1500 kez şarj edilebiliyor.

Son düzenleme:
Plus modeli 2600 mah ve 300 kere şarj edilebiliyor, pro modeli 2000 mah ve 1500 kez şarj edilebiliyor.

Hayır bahsettiğim şey farklı, siz plus olan pro olmayan model ile plus olmayan pro olan modeli göstermişsiniz.

Benim bahsettiğim şey ayrı, GP eski nesil beyaz yeşil pillerden sonra yeni nesil tamamen yeşil modelleri ReCyko ismiyle çıkarttı sonra bu yeni piller normal modeller ve Pro olarak ikiye ayrılıyor en son olarak ise Plus modeller var. Fakat ben farkın ne olduğunu anlayamadım.
Bu arada Plus olarak attığınız yeşil pilde Plus değilmiş ben Plus'ları şöyle göstereyim:

Sitesinde Plus modelleri gözükmüyor, ReCyko ve Pro var sadece sanırım. İkinci attığınız ReCyko 2700 serisi olduğundan 2700 mah yazmışlar hata var yani gelen ürün düz ReCyko. İlk attığınızda Pro. Bunların özellikleride yazdığım gibi zaten bence Pro olanlar daha mantıklı.

Bu arada evet Plus eskiden varmış.

Son düzenlenmiş hali;
ReCyko modeli 2600 mah ve 300 kere şarj edilebiliyor, Pro modeli 2000 mah ve 1500 kez şarj edilebiliyor.

Sitesinde Plus modelleri gözükmüyor, ReCyko ve Pro var sadece sanırım. İkinci attığınız ReCyko 2700 serisi olduğundan 2700 mah yazmışlar hata var yani gelen ürün düz ReCyko. İlk attığınızda Pro. Bunların özellikleride yazdığım gibi zaten bence Pro olanlar daha mantıklı.

Bu arada evet Plus eskiden varmış.

Son düzenlenmiş hali;
Azda olsa bir şeyler anladım eğer bir fark yoksa belkide uygun olanı satın almaya çalışacağım, cevapladığınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı