GPay kredi kartı ve kimlik ister mi?

BloodPolo

Decapat
Daha fazla  
İtemsatiş'a para yükleyecektim oyun hesabı almak için, ancak para yüklerken kredi karti ve banka kartı yüklemelerinin GPay üzerinden yapildiğini gördüm. Ben de normal ödeme yaparken hatta ödemeyi yaptim sonra beni GPay'dan biri aradi işte kağida isminizi soy isminizi imzanizi yazin kağidin üstüne kredi karti bir de kimliğiniz koyun dedi. İlk defa böyle bir şey görüyorum güvenmeli miyim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtemsatış'a para yükleyecektim oyun hesabı almak için, ancak para yüklerken kredi karti ve banka kartı yüklemelerinin Gpay üzerinden yapildiğini gördüm. Ben de normal ödeme yaparken hatta ödemeyi yaptim sonra beni Gpay'dan biri aradi işte kağida isminizi soy isminizi imzanizi yazin kağidin üstüne kredi karti bir de kimliğiniz koyun dedi. İlk defa böyle bir şey görüyorum güvenmeli miyim sizce?

Neden diye sordunuz mu?

İtemsatış'a para yükleyecektim oyun hesabı almak için, ancak para yüklerken kredi karti ve banka kartı yüklemelerinin Gpay üzerinden yapildiğini gördüm. Ben de normal ödeme yaparken hatta ödemeyi yaptim sonra beni Gpay'dan biri aradi işte kağida isminizi soy isminizi imzanizi yazin kağidin üstüne kredi karti bir de kimliğiniz koyun dedi. İlk defa böyle bir şey görüyorum güvenmeli miyim sizce?

Hocam merhaba. Gönderdiniz mi veyahut bir sıkıntı yaşadınız mı?

Geri
Yukarı