GpnTeknoloji adlı firmadan G531GU-AL012 Alınır mı?

Garfield

Decapat
Merhabalar Hepsiburada üzerinden GpnTeknoloji adlı bir firmadan ASUS ROG STRIX G532GU-AL012 model laptop almayı düşünüyorum, öncelikle bu firmadan daha önce alışveriş yapan oldu mu? Güvenilir midir merak ediyorum.

Ürün Linki.

Eğer bu laptopa muadil önerebileceğiniz bir laptop varsa öğrenmek isterim maksimum bütçem 9200 TL.

Laptopu etkin bir şekilde dışarıda kullanacağım yani taşınabilir olması benim için önemli.

Monster önermezseniz sevinirim daha önce iade etmek zorunda kaldım.

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Alternatif olarak GL65'e bakabilirsiniz. Malzeme kalitesi + tasarım + soğutma performansı olarak çok iyidir.

8.800 veya 9.600 TL civarına aynı sistemin RTX 2060'lı modelleri mevcutken 10.000 TL'ye GTX 1660 Ti ne kadar mantıklı, açıklar mısın?

8.800 veya 9.600 TL civarına aynı sistemin RTX 2060'lı modelleri mevcutken 10.000 TL'ye GTX 1660 Ti ne kadar mantıklı, açıklar mısın?

1660 Ti ile 2060ın arasında ciddi farklar yok. Ayrıca MSI kalitesi, klavyesi, soğutması gibi birçok özellik de yanına kâr.
Ryzen 3750 ile 2060 ı önermişsin muhtemelen darboğaz yaşayacaktır.

Merhabalar Hepsiburada üzerinden GpnTeknoloji adlı bir firmadan ASUS ROG STRIX G532GU-AL012 model laptop almayı düşünüyorum, öncelikle bu firmadan daha önce alışveriş yapan oldu mu? Güvenilir midir merak ediyorum.

Ürün Linki.

Eğer bu laptopa muadil önerebileceğiniz bir laptop varsa öğrenmek isterim maksimum bütçem 9200 TL.

Laptopu etkin bir şekilde dışarıda kullanacağım yani taşınabilir olması benim için önemli.

Monster önermezseniz sevinirim daha önce iade etmek zorunda kaldım.

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

satıcıdan alışveriş yaptınız mı? sonucu ne oldu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı