GPON internet altyapısı

TurkNet'in verdiği modemin üzerinde Türk Telekom mu yazıyor?

Türk Telekom alt yapısında olduğu için TurkNet bence ondan vermiştir zaten sözleşme iptal edince geri istiyorlar ama modem iyi Wi-Fi 2, 4GHz 5GHz bandını sağlıyor evde 10 kişi Wi-Fi girse bile sıkıntı çıkarmıyor.

Türk Telekom alt yapısında olduğu için TurkNet bence ondan vermiştir zaten sözleşme iptal edince geri istiyorlar ama modem iyi Wi-Fi 2, 4GHz 5GHz bandını sağlıyor evde 10 kişi Wi-Fi girse bile sıkıntı çıkarmıyor.
GPON altyapı sistemi benim de daireme geldi. Nasipse bu hafta işlemler tamamlanacak ve ben de TürkNet kullanmayı düşünüyorum. İnternet bağlatma süreci anlamında deneyimlerinizi aktarır mısınız? Kurulum için hemen randevu veriyorlar mı?

GPON altyapı sistemi benim de daireme geldi. Nasipse bu hafta işlemler tamamlanacak ve ben de TurkNet kullanmayı düşünüyorum. İnternet bağlatma süreci anlamında deneyimlerinizi aktarır mısınız? Kurulum için hemen randevu veriyorlar mı?

Dairemin içine fiber sarı kablo verildikten bir hafta sonra TurkNet sitesinden alt yapımı kontrol ettim fiber alt yapısının aktif olduğunu gördüm telefonla başvuru yaptım bana evraklarımı TurkNet Online işlemlerden çıkarmamı imzalayıp MNG Kargo ile ücretsiz göndermemi söyledi gün içerisinde gönderdim yaklaşık 7 gün sonra Türk Telekom çalışanları kurulum yapıldı ücretsiz modem ve GPON verildi gün içerisinde internetim aktif oldu hız ve ping testlerim muazzam olduğunu söyleyebilirim.
Eğer TurkNet başvuru yapıncaksanız Arkadaşını getir kodu ile bir ay ücret ödemezsiniz size kodu veriyorum LNB34HT41KCL kod ile hem siz hem bende bir ay ücret ödemeyeceğim İnternet bağlatma süreci anlamında deneyimlerinizi aktarmaya çalıştım umarım faydalı olmuşumdur.

TÜRKNET 1 AYLIK ÜCRETSİZ KODU: LNB34HT41KCL

Geri
Yukarı