Çözüldü GPU boştayken bile %100 çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HsnHsy

Centipat
Daha fazla  
RAM
crucual balistik 16gb ddr4
SSD veya HDD modeli
wd blue 500gb ssd
Ekran kartı
Zotac Gaming geforce Rtx3060 twin edge
Anakart
Asus prime b-560 mk
İşlemci
intel İ5 11400f
Merhaba. Zotac Gaming NVIDIA RTX 3060 ekran kartım var. Son birkaç gündür sürekli tam performans çalışıyor(boşta 60 dereceye çıkıyor). Virüs taraması yaptım ama bir sonuç çıkmadı. Görev yöneticisinde de arka planda çalışan bir şey gözükmüyor. Oyun oynarken bir kasma vs. yok ama fanlar çok aşırı çalışıyor. Kısa vade de bilgisayara zarar verir mi? Nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim?

Dosya Ekleri

• 1666714537437.png
    1666714537437.png
    665,9 KB · Görüntüleme: 74
  • 1666714573265.png
    1666714573265.png
    743,1 KB · Görüntüleme: 72
Çözüm
Maalesef sorun devam ediyor.
Şaşırdım açıkçası. 517.48 sürümünü kurduğuna emin misin? O zaman kaliteli bir IS yazılımıyla bilgisayarını tarayabilirsin.

Ek olarak buraya sorununu belirtip Hijackthis logunu paylaşırsan da daha detaylı bilgi edinilebilir.

Dosya Ekleri

• 1666716435542.png
    1666716435542.png
    744,2 KB · Görüntüleme: 24
Görev yöneticisinden virüs, zararlı yazılım tespiti yapmak mantıklı bir şey değil. Konu ne ara formata geldi onu da anlamadım. Önce bir belirttiğim işlemi denemeni öneririm. Ha düzelmezse o zaman başka bir öneri sunayım.

Maalesef sorun devam ediyor.
Şaşırdım açıkçası. 517.48 sürümünü kurduğuna emin misin? O zaman kaliteli bir IS yazılımıyla bilgisayarını tarayabilirsin.

Ek olarak buraya sorununu belirtip Hijackthis logunu paylaşırsan da daha detaylı bilgi edinilebilir.

Çözüm

teşekkürler. Deneyeceğim.
zaten bir yama indirdikten sonra oldu. büyük ihtimalle virüs var. ama bulamıyorum.

Şaşırdım açıkçası. 517.48 sürümünü kurduğuna emin misin? O zaman kaliteli bir ıs yazılımıyla bilgisayarını tarayabilirsin.

Ek olarak buraya sorununu belirtip HijackThis logunu paylaşırsan da daha detaylı bilgi edinilebilir.

Teşekkürler uygulamayı yükledim tarama yaptım ve temizleme yaptım şu an kullanım normale döndü tavsiye için teşekkürler. Bu tür sorun yaşayan arkadaşlara tavsiyem ilk önce iyi bir antivirüs ile tarama yapmanız.

Geri
Yukarı