Çözüldü GPU değişimi sonrası ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HardPlayer

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Merhabalar, AMD ekran kartım vardı RTX'e geçtim. DDU ile "ekran kartı değişimi" kısmına tıklasam ve gerekli şekilde değiştirdikten sonra açsam bilgisayarı, sonrasında resmi sitesinden Nvidia driver'ı kursam yeterli midir? Başka bir işlem yapmama gerek var mı?

Ekran görüntüsü 2022-04-12 161811.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar, AMD ekran kartım vardı RTX'e geçtim. DDU ile "ekran kartı değişimi" kısmına tıklasam ve gerekli şekilde değiştirdikten sonra açsam bilgisayarı, sonrasında resmi sitesinden NVIDIA Driver'ı kursam yeterli midir? Başka bir işlem yapmama gerek var mı?

Eki Görüntüle 1357571

Hayır başka işleme gerek yok. Ekran kartı sürücüsünü silip cihazı kapatın ve kartı değiştirin. Bilgisayarı açtıktan sonra yeni kartınızın sürücüsünü kurun.
Merhabalar, AMD ekran kartım vardı RTX'e geçtim. DDU ile "ekran kartı değişimi" kısmına tıklasam ve gerekli şekilde değiştirdikten sonra açsam bilgisayarı, sonrasında resmi sitesinden NVIDIA Driver'ı kursam yeterli midir? Başka bir işlem yapmama gerek var mı?

Eki Görüntüle 1357571

Hayır başka işleme gerek yok. Ekran kartı sürücüsünü silip cihazı kapatın ve kartı değiştirin. Bilgisayarı açtıktan sonra yeni kartınızın sürücüsünü kurun.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı