GPU kullanımı çok yükseliyor virüs olabilir mi?

Lyre

Centipat
Daha fazla  
Bugün GPU kullanımı çok yükseliyor. Malwarebyte+Kaspersky ile taradım bir şey çıkmadı arkadaşım backdoor virüsü olabilir dedi. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün GPU kullanımı çok yükseliyor. Malwarebyte+Kaspersky ile taradım bir şey çıkmadı arkadaşım backdoor virüsü olabilir dedi. Sizce ne yapmalıyım?
Boştayken çok yüksekse ve fazla ısınıyorsa sıkıntı olabilir. Virüs falan bulamamışsa sıkıntı yoktur bence.

Paniklemeden önce kaspersky + malwarebytes ikilisinin bulamayacağı bir şey yok. Ben manyağım diyor isen nod32 kurup tam tarama yaptırabilirsin.

Ya da 444167 adlı arkadaşın dediği gibi de format atabilirsin

Boştayken mi yoksa kullanırken mi yükseliyor? Bir de Görev Yöneticisi'nden bakabilirsin orada aşırı kullanan bir uygulama varsa anlarsın.

Boştayken mi yoksa kullanırken mi yükseliyor? Bir de Görev Yöneticisi'nden bakabilirsin orada aşırı kullanan bir uygulama varsa anlarsın.
Robloxu açınca çok yükseliyor

Paniklemeden önce kaspersky + malwarebytes ikilisinin bulamayacağı bir şey yok. Ben manyağım diyor isen nod32 kurup tam tarama yaptırabilirsin.

Ya da 444167 adlı arkadaşın dediği gibi de format atabilirsin
yazdıktan sonra esete de tarattım

Roblox'u açınca çok yükseliyor.
Roblox ekran kartını kullandığı için normaldir. Boşta yükselmiyorsa sorun yoktur. Zaten taratmışsınız hiçbir şey çıkmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı