GPU Kullanımı düşük

Cavidov

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, örnekte gördüğünüz gibi GPU'nun neredeyse sadece yarısı kullanılıyor, performansa etkisi olduğunu düşünüyorum, düzeltmenin bi yolu var mı?

Dosya Ekleri

• gpu.png
    gpu.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 150
Çift kanal bellek yaparsanız bariz farkı hissedersiniz.
Teşekkürler, RAM geldiğince takıp bakacağım.
Arkadaşlar selam, bugün Monster Abra A5 17.2 laptopuma bu tarz performans ve GPU sorunlarından dolayı sipariş ettiğim 8 GB 3200mhz CL22 RAM'i ekledim, FPS 2 katına çıktı, sorunum çözüldü, daha sonra bu tarz problemler yaşayanlar girip bakacaktır onlar için söylüyorum, problem kesinlikle bu ve çözüldü. Teşekkür ederim yardımcı olan herkese, ayrıca eklemek isteyenler aynı değerlerde RAM arayanlar için aldığım RAM'in linkini de bırakıyorum, https://www.trendyol.com/kingston/8gb-d4-sodimm-3200mhz-cl22-kvr32s22s8-8-p-47984963

Son düzenleme:
Teşekkürler, RAM geldiğince takıp bakacağım.
Arkadaşlar selam, bugün Monster Abra A5 17.2 laptopuma bu tarz performans ve GPU sorunlarından dolayı sipariş ettiğim 8 GB 3200MHz CL22 RAM'i ekledim, FPS 2 katına çıktı, sorunum çözüldü, daha sonra bu tarz problemler yaşayanlar girip bakacaktır onlar için söylüyorum, problem kesinlikle bu ve çözüldü. Teşekkür ederim yardımcı olan herkese, ayrıca eklemek isteyenler aynı değerlerde RAM arayanlar için aldığım RAM'in linkini de bırakıyorum, Kingston 8 GB 3200 Mhz DDR4 Ram KVR32S22S8/8 CL22 Sodimm Fiyatı, Yorumları - Trendyol

RAM taktınız mı hocam? Taktıysanız etki etti mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı