GPU kullanımı NVIDIA'nın uygulamasında %0 gösteriyor

Chuck Norris

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Alt+Z yapıp detaylara baktığımda kullanım %0 gösteriyor. Afterburner ile GTA V'te 1080p Ultra ayarlarda test ettim ama kullanımlar nasıl bilmiyorum. Kullanımlar normal mi? Mesela RDR2'de Ultra'da şehir içi FPS 50'lere düşüyor düştüğünü hissettiriyor. Canımı da sıkıyor. Sistemim RTX 4070, Ryzen 5 7600 ve Kingston Fury Beast 6000 MHz CL 36 1X16. Kullanımlara bakıp yardımcı olabilir misiniz? (Video 15 dk'ya geliyor.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Alt+Z yapıp detaylara baktığımda kullanım %0 gösteriyor. Afterburner ile GTA V'te 1080p Ultra ayarlarda test ettim ama kullanımlar nasıl bilmiyorum. Kullanımlar normal mi? Mesela RDR2'de Ultra'da şehir içi FPS 50'lere düşüyor düştüğünü hissettiriyor. Canımı da sıkıyor. Sistemim RTX 4070, Ryzen 5 7600 ve Kingston Fury Beast 6000 MHz CL 36 1X16. Kullanımlara bakıp yardımcı olabilir misiniz? (Video 15 dk'ya geliyor.)
CTRL + SHIFT + ESC ile bakın bir de.

Hocam görev yöneticisinde sıkıntı yok. Video yüklendi de kullanımlarda sıkıntı var mıdır acaba tam performansla çalışıyor mu?
Exprience bazen hatalı olabiliyor. Bende de oluyor hatta bazen FPS ve sıcaklığı bile göstermiyor bilgisayarı yeniden başlattığımda veya exprience'i kapatıp açınca düzeliyor.

Exprience bazen hatalı olabiliyor. Bende de oluyor hatta bazen FPS ve sıcaklığı bile göstermiyor bilgisayarı yeniden başlattığımda veya exprience'i kapatıp açınca düzeliyor.
Anladım hocam teşekkürler peki gözünüze çarpan performans bakımından bir sıkıntı var mı? Kart gücünü gösteriyor mu.

Anladım hocam teşekkürler peki gözünüze çarpan performans bakımından bir sıkıntı var mı? Kart gücünü gösteriyor mu.
Gayet güzel hiç bir sorun gözükmüyor. Kart sapasağlam

Hocam RDR2'nin optimizasyonundan dolayı mı kalabalık yerlerde 50 FPS alıyorum peki? Yani bu kartla 1080p'de anlayamadım.
Çok mu kalabalık o kartın 70 80 altında almaması lazım.

Hocam Saint Dennis yani oyunun en kalabalık yerinde böyle oluyor.
Ozaman sorun değil. Ayrıca bende baktım bendede %0 gösteriyor sanırım son güncellemede (bir kaç gün önce) meydana gelen bir hata bu. Ama görev yöneticisinde doğru gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı