GPU tweak 2 Error 1605

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi Asus gtx960 ekran kartım var pc'yi ilk aldığımda gpu tweak 2 yazılımını kurmuştum fakat yeni güncel g.tweak 2 gelmiş diye eski olanı sildim ve yenisi kurdum ancak hata 1605 kodu geldi eskisini yükledim yine aynısı geldi. Sorunun o bit unistallerden kaynaklandığnı düşünüyorum yani kayıt defteri bozulmuş olabilir. Ne yapmalıyım çok acil gpu tweak olmayınca sanki ekran kartının performansından yararlanamıyor gibi hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede rx460 var 2gb bende ilk kurdum problem yoktu sonra güncel olanı geldi kurdum gene problem yoktu 1 ay geçti gene güncelleme geldi bu sefer aynı hatayı ben alıyorum 1605 ne yaptım ne ettim iobiti bende kullandım D: aynı bende senin gibi gpu tweak 2 olmayınca kartın performansından yararlanamıyor gibi hissediyorum çözebildinmi sorununu çözdüysen nasıl çözdüğünü yazarsan banada yardımcı olursun
çözdüm bugün o mesajı yazdıktan sonra uğraşayım dedim baya 10 dk çözüldü öncelikle denediğim bütün yöntemleri söylüyorum iobit yardımı ile c: programfiles(x86) asus dosyasını silin içine bakın gpu tweak mı diye yanlış bir şey silmyen daha sonra cccleaner ile kayıt defterini taratın ve sorunları düzelt deyin.Daha sonra başlat>çalıştır>temp yazın ve içindeki her şeyi silin sonra %temp% yazın ordakileride silin silinmeyenleri atla deyin sonra bilgisayarımı açın ve arama kısmına asus yazın çıkan şeyleri silin en son olarakda başlata regedit yazın daha sonra ctrl+f basıp arama kutusuna asus yazın çıkan şeyi silin sonra tekrar asus yazın gene çıkan dosyayı silin asusla alakalı hiç bir şey kalmayana kadar sonra gpu tweakı kurun adımları doğru yaparsanız çözülür isteyen temp silmesin bütün adımları yapıpta olmazsa temp dekileride silin

Son düzenleme:
aynısı bendede var ya lütfen acil yardım edin 1050ti var asus strix
onun için kullanıyorum çok lazım

Dediğimi yaparsan çözmüş olursun ccleaner ile temizle kayıt defterini onar sonra başlata çalıştır yaz çalıştırada temp yaz içindekileri sil sonra %temp% yaz içindekileri sil sonra Temp yaz içindekileri sil sonra bilgisayarımı aç ve oraya direk asus yaz çıkan dosyayı kontrol et gputweak 2 mi diye yanlış bir şey silme daha sonra gpu tweak dosyası ise içindeki aıo filen hepsini asus dosyasını komple sil sonra tekrar bi ccleaner tarat ve en son biraz uğraştıracak herhalde 10 15 dk sürer başlatı aç regedit yaz sonra ctrl+f kombinasyonu ile aratma yerini aç ve arama kısmına asus yaz asusla alakalı hiç bir şey kalmayana dek direk klasörleri sil hepsi bittikten sonra bide oraya gpu tweak yaz çıkanları sil eğer dediklerimi doğru yapabilirsen sorunun kesin çözülür ya da bu kadar şeyle uğraşmak istemiyorum diyorsan direk format at sorunun çözülür.

ccleanerla önceden temizlemiştim fakat bi sonuç bulamadı ama dedğin temp dosyalarını silmeye çalışacağım
bilgisayarımdada arattığımda asus yazanları silmeye basınca bu konumda değil diyor ve silmiyor
Taslak.png

hacı tamam tamam buldum sorunun çözümünü toplanın anlatıyorum öncelikle dosya silmeyle felan uğraşmayın sadece başka bir usb ye kurulumu yapın yada başka pc de yapıp usb ye atın usb deki dosyayı program dosyalarına atın ve ordan uygulamanın kısayolunu çıkartıp masüstüne atın. Kısayol açmadan atarsanız açılmaz buyrun artık çalışıyor!

Son düzenleme:
Bu problemi çözebilen oldu mu? Yükleme yolunu göstermediği için usb belleğe yükleme şansım yok. Daha teknik bir bilgi lazım. Asus mekanik müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı