Çözüldü GPU-Z Fake GTX 960

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

redboy66

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2. el ekran kartı aldım. Birçok sorum var, bu konuda beni aydınlatmanızı umuyorum.
  1. Cihazın yeni sürüm driver'ları yüklenmiyor.
  2. CD'sinden yükledim programı ancak Geforce Experience'de kayıt oluşturmuyor ki güncellesin.
  3. GPU-Z programını açtım [Fake] NVIDIA GeForce GTX960 yazıyor.
ekrankartı.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bariz fake kart. Buyurun bu da videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kartı bize gönderirseniz size çalışan bir 960 veya muadili gönderebiliriz.
İlginiz için minnettarım. Sahibi de öyle kıvrak deil ama demek asıl kazığı o yemiş. Sonuçta benim iade şansım var. Görüntüyü atıyorum ne olduğuna dair tam bilgi verirseniz o arkadaşıda bilgilendireyim.

20190427_225134.jpg
20190427_225147.jpg
Screenshot_2019-04-25-12-53-21.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Bende de bunun 1050Ti modeli vardı. Tabi Fake olduğunu bilmeden almıştım. Tabi hata bende yine sizin aldığınız fiyattan yani 300 liralık bir kartın 1050Ti performansı vermesi akıl kârı değil tabi. 1 gün arayla aldığım fiyattan başka birine sattım kartı. Tabi sorunlarını vs. söyleyerek. :)

Çok tşkler hepinize arkadaşlar.

Soğutucuyu söküp GPU'nun resmini paylaşın. Bir de karta kaç para verdiniz? Bize göndermeniz mümkün mü? Videosunu çekmek istiyorum.
Linus YouTube kanalında Aliexpress'ten, Ebay'den ve Alibaba'dan ilginç ürünler alıp test ediyorlar, mesela laptoplar için tasarlanan i7 HQ işlemcilerin LGA 1150 soketine çevrilmişini bulup test etmişti. Technopat da YouTube'da mesela bu Fake GPU olayıyla başlayarak benzer konseptte bir seri yapsa güzel olur diye düşünüyorum.

Kendiniz satın alıp yapsaydınız keşke çok iyi olurdu :(

Gönderecek misiniz?

Size sahte bir GT730 sağlayabilirim hala istiyorsanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı