Grafik tablet kalem ucu aşınıyor

KOSTOK2

Picopat
Bir grafik tabletim var (Wacom One By Small) ve fark ettim ki kalemin ucu çok çabuk aşınıyor. Ben de buna çözüm bulmak için kalemin plastik olan ucuna küçücük bir alüminyum folyo ile sardım. Çalışmasında vesaire sorun yok ama ucuna yapıştırdığım folyo sorun çıkarır mı? (fark ettiğim tek sorun sadece tablet yüzeyi birazcık daha fazla çiziliyor.) Bu sorun olur mu?

Bir grafik tabletim var (Wacom One By Small) ve fark ettim ki kalemin ucu çok çabuk aşınıyor. Ben de buna çözüm bulmak için kalemin plastik olan ucuna küçücük bir alüminyum folyo ile sardım. Çalışmasında vesaire sorun yok ama ucuna yapıştırdığım folyo sorun çıkarır mı? (fark ettiğim tek sorun sadece tablet yüzeyi birazcık daha fazla çiziliyor.) Bu sorun olur mu?
Ekranı çizer o kadar.

Zaten o ayrı satılan uçların fiyatlarını görünce böyle bir şey yaptım yoksa niye yapayım? :) baktığımda 600 TL falandı.
Kalem fiyatına bakmış olabilir misin? uçları oldukça uygun fiyatlı diye biliyorum.
Tabletin model numarasını yazarmısın? Bahsettiğin Wacom one by small bu serideki en ucuz tablettir.

Tamam hocam neden yanıtladınız?
Sen sor diye.

Kalem fiyatına bakmış olabilir misin? Uçları oldukça uygun fiyatlı diye biliyorum.
Tabletin model numarasını yazar mısın? Bahsettiğin Wacom One By Small bu serideki en ucuz tablettir.

Sen sor diye

Ben--Ekranı çizer o kadar.
Siz--O uçlar aşındığında değiştiriliyor. Kalem uçları ayrıca satılır.
Bana böyle bir yanıt verdiniz ben onu sordum yanlışlıkla falan mı seçtiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı