Grafik tablet önerisi

BenMert

Decapat
Daha fazla  
Şu an bu tablet çok dikkatimi çekti. Almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Alternatif öneriniz varsa neler? O kadar aktif bir kullanımım olmayacak, PDF üzerinden soru çözümü vb. şeyler için kullanacağım.

Veikk Vk640 6 X 4

Ek soru: Grafik tabletler fare gibi kullanılabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fare olarak kullanılır ama önermem, grafik tabletler ile çizim vs yapmayacaksanız osu falan oynamayacaksanız 2. el ucuz çizim tabletlerinden almanızı öneririm.

Şu an bu tablet çok dikkatimi çekti. Almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Alternatif öneriniz varsa neler? O kadar aktif bir kullanımım olmayacak, PDF üzerinden soru çözümü vb. şeyler için kullanacağım.

Veikk Vk640 6 X 4

Ek soru: Grafik tabletler fare gibi kullanılabiliyor mu?

Bu modeli veya herhangi bir marka grafik tablet aldınız mı? Ben de aynı amaçla 1 yıl kullanmak için grafik tablet arıyorum.

Sınav seneniz için kullanmıştınız sanırım. Artık kullanmayacaksanız ve uyguna bırakırsanız 2.el olarak almaya talibim :D sıfır alırsam Veikk S640 almayı düşünüyorum. Sizinkinin bir alt modeli sanırım, kısayol tuşları bulunmuyor.

Sınav seneniz için kullanmıştınız sanırım. Artık kullanmayacaksanız ve uyguna bırakırsanız 2.el olarak almaya talibim :D sıfır alırsam Veikk S640 almayı düşünüyorum. Sizinkinin bir alt modeli sanırım, kısayol tuşları bulunmuyor.

(Maalesef) kullanacağım, üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı