Grafik tasarım bölümü okunur mu?

AshSama

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, grafik tasarım bölümünü okumak istiyorum. Biraz araştırdığımda en ideal okul benim için İstanbul üniversitesiydi TYT 350k sıralama ile alıyormuş. Neler yapabilirim veya beni zor mudur? Fikirlerinizi merak ediyorum. Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 senede öğrettikleri şeyleri 2 haftada YouTube üzerinden öğrenirsin. Ve grafik tasarım alanında diploma değil portföy önemli. 2 yılını çöpe atma derim. Yazmıstı bir arkadaş daha önce.

2 senede öğrettikleri şeyleri 2 haftada YouTube üzerinden öğrenirsin. Ve grafik tasarım alanında diploma değil portföy önemli. 2 yılını çöpe atma derim. Yazmıstı bir arkadaş daha önce.

Hafifte olsa bir el yatkınlığım var sadece diplomam olsun bari diploma alırsam da güzel bir okuldan alayım istiyorum. Yurt dışına çıkma ihtimalimi de göz önünde bulunduruyorum oralarda rahatça yapailirim diye düşünüyorum

Ben daha önce İspanya ve New York'ta çalıstım (PC programclıgı mezunuyum) diploma önemli ama sadece diploma olması nereden ya da ne oldugu önemli degil. Düşüncen mantıklı ozman gidilir.

Hafifte olsa bir el yatkınlığım var sadece diplomam olsun bari diploma alırsam da güzel bir okuldan alayım istiyorum. Yurt dışına çıkma ihtimalimi de göz önünde bulunduruyorum oralarda rahatça yapailirim diye düşünüyorum

+kurumsal bir şirkette ya da kamuda çalışmak istersen illa diploman sorulacak. istediğin kadar iyi ol işinde bunu diplomayla gösteremezsen buralara giremezsin.

+Kurumsal bir şirkette ya da kamuda çalışmak istersen illa diploman sorulacak. İstediğin kadar iyi ol işinde bunu diplomayla gösteremezsen buralara giremezsin.

Bunların tabii ki farkındayım kendime güvendiğim için istiyorum yani okumak için okumayı düşünmüyorum bu bölümde bir şeyleri başarmak istiyorum şu anda da sınava çalışıyorum ama
Tam olarak neler yapabileceğim konusunda bilginiz varsa onları da öğrenmek isterim

ne öğrenmek istiyorsun?

o konuda yardımcı olamayacağım maalesef, özel yetenekle alındığını zannediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı