Grafik-Tasarım için 25.000 TL laptop önerisi

Aynen öyle çatlak içerden, biraz bu beni rahatlatıyor "siz kırmış olamaz mısınız" demek akıllarından bile geçemez diye düşünüyorum. Parayı alırım ya da değişim yaparım ama uğraşacaz işte. Hızlı iade açıklamasına "para iadesi ya da değişim istiyorum, kesinlikle tamir istemiyorum" diye belirttim acaba hiç değişim lafı etmese miydim. Diğer karttan başka bir bilgisayar alırdık.
Hocam değiştirebiliyorsan değişim yazısını kaldır derim direk iade al kurtar paranı. Cihazı aldığın satıcı zaten sıkıntılı dalavere yapıp yokuşa sürebilirler değişim için kaldı ki bu cihaz için şuanda stok sorunu var hiç gerek yok paranı al bence.

Hayır kurmadım. İade talebini iptal edip yeniden iade talebi başlattım ve şöyle yazdım "Windows kurulumu yapacaktım, ekranın sağ alt köşesinde büyük bir çatlak olduğunu fark ettim. Yani ekranı kırık bir şekilde geldi. İçerden olduğunu yani ekranın içinden olduğunu tahmin ediyorum. En kısa sürede paramın iadesini talep ediyorum."

Hayır kurmadım. İade talebini iptal edip yeniden iade talebi başlattım ve şöyle yazdım "Windows kurulumu yapacaktım, ekranın sağ alt köşesinde büyük bir çatlak olduğunu fark ettim. Yani ekranı kırık bir şekilde geldi. İçerden olduğunu yani ekranın içinden olduğunu tahmin ediyorum. En kısa sürede paramın iadesini talep ediyorum."
Yeterli gözüküyor. Gelişmeleri buradan bildirirsiniz.

Geri
Yukarı