Grafik tasarım için 5000-6000 TL bilgisayar

Rana Ç

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Grafik tasarım okuyorum. Yeni bir dizüstü bilgisayar almam gerekiyor. Mac kullanmayı çok istiyorum ama daha iyi bir donanıma sahip bilgisayar bulursam onu alırım. Açıkcası bilgisayar konusunda detaylı bilgiye de sahip değilim. Bütçem 5000-6000 civarı.
Düşündüğüm model : Apple MacBook Air MQD32TU/A Intel® i5 1.8Ghz 8GB 128GB Intel HD Graphics 13

Sizce bunu mu almalıyım yoksa bu fiyat aralığında önerebileceğiniz daha iyi bir dizüstü bilgisayar var mı?

Grafik tasarım okuyorum. Yeni bir dizüstü bilgisayar almam gerekiyor. Mac kullanmayı çok istiyorum ama daha iyi bir donanıma sahip bilgisayar bulursam onu alırım. Açıkcası bilgisayar konusunda detaylı bilgiye de sahip değilim. Bütçem 5000-6000 civarı.
Düşündüğüm model : Apple MacBook Air MQD32TU/A Intel® i5 1.8Ghz 8GB 128GB Intel HD Graphics 13

Sizce bunu mu almalıyım yoksa bu fiyat aralığında önerebileceğiniz daha iyi bir dizüstü bilgisayar var mı?
Mac almanı tavsiye etmem.

Mac alacaksan 2. el bir Macbook Pro al. Eğer 2. ele yönelemem dersen i7 9750h GTX 1650 bir laptop al. Tavsiyemiz tabiki de masaüstü almanız yönünde (eğer dışarıda kullanmayacaksanız).

Bu fiyat aralığında apple ürünü almanızı tavsiye etmem. O macbook air 3-4 seneden fazla süredir satışta ve zamanın gerisinde kaldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı