6000₺ grafik tasarım için bilgisayar toplama

@passat sorunun ne dostum Intel sistem önermem mi nedir yani bu dert adama RX570 önerip bir de gelip kızgın atıyorsun

1650 öneriyorsunuz adama 1650 o fiyata 1650 Super var be. Ayrıca High Power'ın kötü olduğu kanısına nereden vardınız acaba merak ediyorum. Dark Diamond Pro Mesh'e de kötü diyen ilk sizi görüyorum.Catmeister'ın kızgın atması normal.

1650 öneriyorsunuz adama 1650 o fiyata 1650 Super var be. Ayrıca High Power'ın kötü olduğu kanısına nereden vardınız acaba merak ediyorum. Dark Diamond Pro Mesh'e de kötü diyen ilk sizi görüyorum.Catmeister'ın kızgın atması normal.
Oyun oynamacak adama islemci den kısıp ekran kartına yüklenen benim değil mi? (!)

Arkadaşın çoklu çekirdek işine yarayacak Ryzen 5 3600X'de sizin önerdiğiniz işlemciden çoklu çekirdek bakımından bir tık önde ve fiyatı daha ucuz bir de daha uygun olabilir diyorsunuz. Ve de Ryzen 7 3700X'den daha iyi diyorsunuz bu işlemciye.

Ayrıca 1660 Super ve 1650 Super arasında en az 500 TL fark oluyor. Ve 500 TL ile çok daha iyi bir işlemci alınamaz. Farkında isen. Ve mesajımın sonuna dikkatli bak. Ya da Ryzen 7 3700X ve 1650 Super alınabilir demişim.

Geri
Yukarı