Grafik tasarımı için laptop önerisi

Atılan bilgisayarın şarj ömrü uzun olur mu? Ablam üniversiteye götüreceği için şarj konusu da önemli.
Olmaz, biraz düşük kalıyor diğer gaming laptoplara göre. Performans gereksinimi ne, oyun laptopu mu lazım? Performans gereksinimi az ise normal veya iş amaçlı laptoplar daha iyi pil ömrü sunar. Bir de grafik tasarım için dediniz, renklere hassasiyet gösteren iş yapacak mı? Ucuz çoğu oyun laptopu renkleri pek iyi olmayan yanı %60 sRGB civarı paneller kullanıyor.
Bütçeniz Macbook için yeterli. Grafik işleri konusunda nasıldır bilemem, araştırmanızı öneririm. Eğer grafik işlerinde başarılı ise almanızı öneririm çünkü pil derdiniz kalmaz.
Ekleme: düşüncemden vazgeçtim. Araştırdım, bu fiyat aralığında eski işlemcilere sahip Macbooklar mevcut.
Yaptığı iş için işletim sistemi sıkıntı olmazsa bu da mantıklı olabilir.

Olmaz, biraz düşük kalıyor diğer gaming laptoplara göre. Performans gereksinimi ne, oyun laptopu mu lazım? Performans gereksinimi az ise normal veya iş amaçlı laptoplar daha iyi pil ömrü sunar. Bir de grafik tasarım için dediniz, renklere hassasiyet gösteren iş yapacak mı? Ucuz çoğu oyun laptopu renkleri pek iyi olmayan yanı %60 sRGB civarı paneller kullanıyor.

Yaptığı iş için işletim sistemi sıkıntı olmazsa bu da mantıklı olabilir.
Oyun laptopu lazım değil. Reklamcılık için lazım bu laptop. Afiş tasarımı, video tasarımı, photoshop ve diğer görsel tasarımlar için laptop arıyorum.
Açıkçası oyun arkaplanda, tasarım için daha çok kullanılacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı