Grafikleri muhteşem oyun tavsiyesi

20200825092125_1.jpg

Çektiğim RDR2 fotoğraflarından biri.
Daha bir sürü var bunlardan.
Seveceğinizi düşünüyorum.

Arkadaşlar bütün yorumlarınızı okudum dedikleriniz oyunlara baktım sonra deneyeceğim hepsini çok teşekkür ederim.

Far Cry 5 nasıl yazmışsın ona cevap vereyim. Ben ilk defa Far Cry serisine 5 ile girdim canım acayip derece de FPS çekiyordu ve bayağı bir indirim girmişti, o zaman almıştım. Hikayenin içine girmeden sadece mantığı anlatacağım. Sen bir adadasın. Orada kötü bir adam var. Kendini peygamber gibi ilan etmiş. Kendi dinini zorluyor. Neyse 1 baş kötü karakterimiz var. Bunun da 3 yan kötü karakter var. Haritayı da 3'e bölmüşler. Mesela bir tanesinin bölgesine gidiyorsun. Orada görev yaptıkça, yer ele geçirdikçe puan alıyorsun. Tüm puanları kasarsan. O bölgenin yan kötü karakteriyle kapışıyorsun. Bunu 3 kere yapıyorsun. 3 yan kötü karakter ölünce de baş kötü karakterle kapışıyorsun. Ben 27 saatte bitirdim. Ve FPS açlığımı kesinlikle götürmedi. Oyunu oynamasamda olurmuş dedim yani. Dost Kayaoğlu'nun incelemesini falan izleyerek daha iyi bilgi sahibi olabilirsin. Kimse oyunu sevmez veya herkes sever diye bir şey yok.

Hikayesini sevdim güzele benziyor deneyeceğim.

Eki Görüntüle 668418
Çektiğim RDR2 fotoğraflarından biri.
Daha bir sürü var bunlardan.
Seveceğinizi düşünüyorum.

Güzel görünüyor deneyeceğim.

Merhaba bana grafikleri aşırı üst düzeyde olan bir oyun önerebilir misiniz? FarCry 5'in grafikleri çok güzel ama hikayesini bilmiyorum nasıl bir oyundur?

Tavsiye ederim fena olmayan bir hikayesi var atmosferide güzel oynanış olarak biraz garip ama gerek araç çeşitliliği olsun (özellikle helikopterle oynamak çok zevkli) oynanabilir bir oyun Epic gamesteki indirim hala devam ediyorsa kupon kullanarak uyguna alabilirsin.

Geri
Yukarı