Granblue Fantasy: Relink'den Yeni Video!

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arka planı çok komik olan bir oyun ama güzel duruyor. Umarım bu sefer çıkar.

1 Şubat 2024'te Steam, PS4 ve PS5 için geliyor. Listeme aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arka planı çok komik olan bir oyun ama güzel duruyor. Umarım bu sefer çıkar.

1 Şubat 2024'te Steam, PS4 ve PS5 için geliyor. Listeme aldım.
Konuyu biraz hortlattım ama oyun çıktı. Bize özel fiyatlandırma da yapmışlar. Normalde 60 dolar, bizde 40 dolar. PlayStation Store'dan da neredeyse 300 Tl daha ucuz.

Steam: https://store.steampowered.com/app/881020/Granblue_Fantasy_Relink/
PlayStation: Granblue Fantasy: Relink - PS4 ve PS5 Oyunları | PlayStation

1706770647074.png

1706771141530.png

Son düzenleme:
@Corizeo oyunun Metacritic ortalaması 80. Steam incelemeleri de karışık. Yıllardır beklediğimiz şey bu muymuş dedirtiyor adama.

Umarım Metaphor: Re Fantazio güzel çıkar. 10 senedir yapamadı adamlar oyunu. Persona 5'ten falan daha uzun süredir geliştiriliyor herhalde.

@Corizeo oyunun Metacritic ortalaması 80. Steam incelemeleri de karışık. Yıllardır beklediğimiz şey bu muymuş dedirtiyor adama.
Biraz inceledim Metacritic incelemelerini, inceleme yapanlar direkt hikaye odaklı bir jrpg bekliyorlarmış gibi hissettim. Oyunun yapısı öyle değil ama ondan puanlar biraz daha düşmüş gibi geldi.

Umarım Metaphor: Re Fantazio güzel çıkar. 10 senedir yapamadı adamlar oyunu. Persona 5'ten falan daha uzun süredir geliştiriliyor herhalde.
Umarım, güzel duruyor bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı