Grand Prime TFT Mobile ''Cihazınız bu sürümle uyumlu değil'' hatası

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar iyi akşamlar. Telefonum Samsung Galaxy Grand Prime. Telefonuma TFT Mobile oyununu yüklemek istiyorum fakat Play Store'da gözükmüyor. Google'dan Play Store açtığımda ise "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil" hatasını alıyorum. Bazı APK sitelerinden -isim vermeyeceğim- oyunun APK'sını indirdim fakat kurarken "Paket çözümlemede hata var" hatası alıyorum. Root yaparak bu sorunu çözebilir miyim? Cevap evet ise hangi rootu nasıl yapacağım hakkında bilgi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android işletim sistemlerindeyse 2 GB veya daha fazla RAM, Android sürümü 7 veya üstü, OpenGL 3 veya üstü ve 64 bit işletim sistemi gerekiyor.
Bu koşulları sağlıyor mu cihaz?

iPhone 5S'te de oyun çalışmıyor. Bazı kişiler YouTube üzerinden Cydia(jailbreak için yüklenen bir şey) kullanarak yükleyip oynuyorlar ama ne kadar doğru bilemiyorum. Android tarafında oyun ciddi elden geçmiş. RAM 1.8 olsun yine açmıyor o kadar söyleyeyim.

iPhone 5S'te de oyun çalışmıyor. Bazı kişiler YouTube üzerinden Cydia(jailbreak için yüklenen bir şey) kullanarak yükleyip oynuyorlar ama ne kadar doğru bilemiyorum. Android tarafında oyun ciddi elden geçmiş. RAM 1.8 olsun yine açmıyor o kadar söyleyeyim.
Root falan etki etmez anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı