Grand Theft Auto 4 GFWL Sorunu

Batuhan Şahin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba technopat üyeleri, elimde bir adet grand theft auto 4 orjinal cdsi bulunuyor. Dün sistemim windows 8 iken kurdum 1.0.7.0 patchde yükledim windows live'ye bağlanıp multiplayer da oynadım fakat bugün sistemimi 8.1'e güncelleyince live'ye bağlanamaz oldum. Verdiği hata ise Update Failed - Can't download the update. Hata kodu ise : 0X80080005.

Forumda Recep Baltaş'ın paylaştığı aynı hatanın farklı hata kodlu çözümü vardı onları denedim fakat bir değişiklik olmadı. Oyunu silip tekrar kurdum yine bir değişiklik yok. GFWL güncelledim yine yok. Bilgisayarı yeniden başlattım yine yok. Tüm patchleri kurdum yine yok. Hep aynı hata hep aynı hata bağlanıyorum bana oyunun yeni bir güncellemesi oldugunu söylüyor bende Yes (evet)'e basıyorum ama aynı hatayla karşılaşıyorum. Lütfen yardımcı olun. En güvendiğim site burası umarım çözümünü bulabilirim. Birazdan resim koyacağım.

Edit : Evimin internetinde değilim şuan. Evimde kablolu ile bağlanıyorum. Şu anda başka biryerde Wi-Fi ile bağlanıyorum. Hani upnp ayarlarını kapat diyenler var ama şifreyi bulamadım modemin. Bana ait olmadıgı icin. TP-Link ADSL Router modemin markası.

GFWL.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı