Grand Theft Auto 5 Online'de ne yapılırsa ban yenir?

xEgel

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
Sol böbreğimi satıp GTA 5 aldım ne yaparsam ban yerim en azından bilgim olsun. Bir de grafik modu ve Türkçe yama kurarsam bir şey olur mu?

GTA 5'i singleplayer oynayacaksanız kuracağınız hiç bir şey yasaklama aldırmaz, ancak "GTA Online" oynayacaksanız o zaman hiç bir şey kuramazsınız ve sonucunda yasaklama alırsınız, buna türkçe yamalar dahil. Hile konusunda ise hile yaparsanız yasaklanma riskiniz var.

Hile falan açınca hicbirsey olmuyor para hilesi yaparken dikkat edin yeter adamlar sadece satacaklar şeyi korumuşlar yama vs. Kurmayın

600 saat Online oynamış biri olarak sayıyorum;
-Hileci şahsiyetlerin yanına gitme,
-Yerde para çuvalı görürsen alma,
-Grafik modları vesaire herhangi bir mod ban yedirir,
-Türkçe yama da hakeza,
-FiveM vesaire kuracaksan da aynı şekilde ban yiyebilirsin diye biliyorum,
-Heistlerdeki para glitchleri sorun değil ama suyunu çıkarttığın takdirde Rockstar fark ederse sıkıntı,
İyi oyunlar efenim.

600 saat Online oynamış biri olarak sayıyorum;
-Hileci şahsiyetlerin yanına gitme,
-Yerde para çuvalı görürsen alma,
-Grafik modları vesaire herhangi bir mod ban yedirir,
-Türkçe yama da hakeza,
-FiveM vesaire kuracaksan da aynı şekilde ban yiyebilirsin diye biliyorum,
-Heistlerdeki para glitchleri sorun değil ama suyunu çıkarttığın takdirde Rockstar fark ederse sıkıntı,
İyi oyunlar efenim.
350 saat ile katılıyorum. Ek olarak direkt %100 save indirip onlineye başlamanı öneririm. Bende 2017de yaptım sıkıntı olmadı.

Onu tam bilmiyorum, her haltı yiyip ban yemeyen de gördüm sırf FiveM kurdu diye ban yiyen de. Rockstar'ın anti-hile sistemi çok gereksiz.

Anti hile sistemi varmıymış ki? 🤠 En son bir adam arabanı sevmedim deyip oyunumu kapattı. Bir daha girmedim. 1 yıl oldu.

Geri
Yukarı