Grand Theft Auto IV: Complete Edition alınır mı?

İlk çıktığı zaman sistemlerde optimizasyon sorunları vardı ama günümüz sistemlerinde kolay kolay sorun olmaması lazım. 8 GB RAM, FX 6300 ve GTX 760 ile ben de rahat oynamıştım arkadaşın sistemini bilmediğim için belirtmek durumdunda kaldım. :D

Optimizasyon sorunları kesinlikle düzeltilmedi. Oyun, Microsoft Live'dan Rockstar Games Launcher'a bile geçtiğimiz yıl taşındı. Microsoft Live'ın ne kadar büyük bir karın ağrısı olduğunu yaşamayan bilmez. :) Parasını verip aldığım oyunu, oynayabilmek için kırk takla atmıştım. Korsan indirsem Microsoft Live olayı disabled edileceğinden muhtemelen daha az uğraşırdım.

9 yıldır oynuyorum bu oyunu. Şuan elimdeki oyun bozulsun 1000 TL deseler yine alırım. Online kapatıldı downgrade yapıp oynuyorum hala. Oynayan da var bizim gibi downgrade yapıp. 50-60 kişi görüyorum aktif oynayan. :D Hikayesi çok zevklidir ama sadece çatışma ağırlıklı. Hani böyle GTA 5 ve GTA SA gibi aktivite görevleri yok. Hep vurdulu kırdılı görevler.

Optimizasyon sorunları kesinlikle düzeltilmedi. Oyun, Microsoft Live'dan Rockstar Games Launcher'a bile geçtiğimiz yıl taşındı. Microsoft Live'ın ne kadar büyük bir karın ağrısı olduğunu yaşamayan bilmez. :) Parasını verip aldığım oyunu, oynayabilmek için kırk takla atmıştım. Korsan indirsem Microsoft Live olayı disabled edileceğinden muhtemelen daha az uğraşırdım.
MS Xbox Live biliyorum az uğraşmadık , dolarla satın aldığımız orjinal GTA 4 ü online oynayamıyorduk local hesap oluşturup hikaye modunu oynamıştım , kendi CD keyini asla kabul etmiyordu sistem en azından bende öyleydi :)

MS Xbox Live biliyorum az uğraşmadık , dolarla satın aldığımız orjinal GTA 4 ü online oynayamıyorduk local hesap oluşturup hikaye modunu oynamıştım , kendi CD keyini asla kabul etmiyordu sistem en azından bende öyleydi :)
Hayır, kurulumu aşırı basitti. GFWL'den giriş yapınca orada key istiyordu. Sadece Release Date Check diye bir bela vardı onu da bilgisayar yılını 2009 yapınca düzeliyordu. Enteresan bir hataydı. :D
Ve bu arada, multiplayer için konuşuyorum herhangi bir optimizasyon sorunu yok. Singleplayer kısmında çok optimizasyon sorunu var. GTX 1660 Super ile bile bazen 50 FPS görüyorum. Ama multiplayerda 150'den aşağı düştüğünü hiç görmedim. Zaten en düşüğe çekince 400-500 FPS görüyorsun çok rahat.

Tamam işte, GTA V'in grafikleri daha gelişmiş olmasına rağmen GTA 4'te daha kötü performans alıyorsun. Optimizasyonun berbat olduğunun belirtisi.
Bende optimizasyonu kötü demek istedim :D Sanırsam ikimiz de aynı şeyleri söylüyoruz. :D
Tamam işte, GTA V'in grafikleri daha gelişmiş olmasına rağmen GTA 4'te daha kötü performans alıyorsun. Optimizasyonun berbat olduğunun belirtisi.
Bide sizin katılmıyorum dediğiniz mesaj da mesajı atan kişi GTA IV'ün optimizasyonu kötü demiş, siz katılmıyorum demişsiniz. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı