Grand Theft Auto IV Games for Windows Live Aktivasyon Hatası

ibrahimvarola

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Notebook: Huawei MateBook 14s
İşlemci: i9-13900H
RAM: 32GB
Depolama: 1TB NVMe SSD
Ekran Kartı: Intel Iris Xe Graphics
İşletim Sistemi: Windows 11 + Ubuntu 22.04
Meslek
Sayısal Tasarım Mühendisi
Merhaba dostlarım, iyi akşamlar. Birkaç gün önce satın aldığım GTA IV oyunumu bugün Steam üzerinde indirdim. Steam'in kurduğu Games for Windows Live'ı silip Xbox'tan indirdiğim güncel Games for Windows Live yazılımını kurdum ve Rockstar Games Social Club hesabı açtım. Akabinde de yeni bir Games for Windows Live hesabı açıp oyunu başlattım. Oyuna girmeden önce Rockstar Games Social Club hesabımı girdim ve oyun açıldı. Oyunun açılmasında herhangi bir sıkıntı yok fakat Games for Windows Live hesabımla da giriş yaparken Steam'in bana verdiği kod otomatik olarak girildi ve ben de "Sumbit" butonuna tıklayarak giriş yapma işlemini başlattı. Ama girdiğim kodun yanlış olduğunu söyledi. Bunun üzerinde kodu kendim en baştan dikkatlice yazdım. Tekrardan denediğimde yine hata verdi. Üzerine birkaç kere daha denedim fakat sonuç aynıydı. Technopat Sosyal ve diğer sitelerde yaptığım araştırmalarla modemimin UPNP özelliğini devre dışı bırakarak, Games for Windows Live' ı tekrardan kurarak ve Steam'den dosyaları onararak tekrardan denedim fakat sonuç yine aynı ne yapmalıyım?
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Ekran görüntüleri:

2015-12-25_00001.jpg
2015-12-25_00002.jpg
2015-12-25_00003.jpg

Sorun çözüldü arkadaşlar. Bize verilen keyleri geçersiz buluyor fakat internetten başkalarının paylaştığı key kodlarını deneyebilirsiniz ben bu yolla çözdüm. :)

Hala aynı sorunu yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı