Rehber Grand Theft Auto: Liberty City Stories PC üzerinde oynamak mümkün! [1080p+ Unlock FPS]

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Dikkat: Mod henüz beta sürecindedir. Fakat bu beta yazısı gözünüzü korkutmasın oyundaki tüm içerikler tam. Sadece bazı bugların düzeltilmesi lazım.

Dikkat 2: Bu oyun bir moddur arkadaşlar. Vc motoru ile lcs oyunun yeniden yapılmış remake halidir. Dolayısıyla mod olduğu için korsan oyuna girmez diye düşünüyorum. Giriyor ise moderatörler konuyu onaylamaz zaten. Üstelik ben bu oyuna mod desem de bu aslında başlı başına bir PC portu. Vice City oyunun üzerine yapıldığı için mod diyoruz. Korsan kullanımı iyi bir şey değildir. Orijinal kullanmaya özen gösterin. Ve bu konunun da asıl amacı zaten PSP sürümüne sahip olan ama oyunu PSP'de iyi çalışmadığı için güzel deneyim edemeyen oyuncuları daha iyi bir lcs deneyimi ile buluşturmak.

Modu indirmek:
Kaynaklar bölümünde belirttiğim linkten modu indirin. VirusTotal sonucunda 7 virüs olduğu yazıyor ama çoğu antivirüs uyarı vermemiş. Virüslü ise aşağıda belirtin çünkü bende kullanıyorum. False positive olduğunu düşünmekteyim.

Modu kurmak:
Dosyayı indirdiğinizde bir uygulama belirecek. Oradaki uygulamayı açın. Ardından bir lokasyon belirleyin {dosya lokasyonu} örneğin C:/isminiz/downloads yani indirilenler bölümü. Sonrasında işimiz bittiğinde GTA Liberty City Stories isimli bir klasör belirecek. Oradaki gta-lcs.exe oyununu açın.
Oyun içi ayarlamalar:
Oyunda klavye mouse kontrolü ayarlamanıza gerek yok default olarak var. Ayarlar bölümünden çözünürlüğü 1080P'ye çekip FPS kilidinizi kapatırsanız 100FPS'lerin bile üstüne çıkabilirsiniz. Haydi bakalım. Oyunu oynama zamanı!

Kaynaklar:
Mod: GTA Liberty City Stories PC FULL Edition 5.0 file
Oyun içi görseller:

Ekran görüntüsü 2023-09-11 001032.png

Ekran görüntüsü 2023-09-11 001440.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevleri falan yapabiliyor muyuz oyun sarıyor mu?

Oyun içerisindeki görev giriş ve görev içi görsellerini ekledim. Yani evet yapılabiliyor ve gayet de eğlenceli GTA serisi içerisinde Liberty City Stories. Hayranların bunu neden PC'ye çıkartmadınız çağrısını Rockstar değil gene hayranlar duydu.

Oyun içerisindeki görev giriş ve görev içi görsellerini ekledim. Yani evet yapılabiliyor ve gayet de eğlenceli GTA serisi içerisinde Liberty City Stories. Hayranların bunu neden PC'ye çıkartmadınız çağrısını Rockstar değil gene hayranlar duydu.

Teşekkür ederim şimdi indirdim oynayacağım bizlere bunu sunduğun için sağ ol.

Bu şekilde GTA Vice City Stories falan var mı?
Bu sanırım.

GTA san ve GTA vice karışı mı?

2 oyunla da uzaktan yakından bağı yok. Bu oyunun 3.oyunla hikayesel bir bağı var yani 3.oyunun manyağı iseniz bu oyunu bitirmeniz gerek. Vice City stories öyle ama.

Ben oynadım ve bitirdim Windows'tayken. Linux üzerinde çalıştıramadım bilginize. Sebebi DEP ayarını değiştirmek ama bildiğim kadarıyla Wine bu ayarı desteklemiyor.

Geri
Yukarı