Steam Grand Theft Auto: The Trilogy çok pahalı olacak mı?

Hocam orijinal oyunları torrentten indirdim oynuyorum birkaç mod yükledim w10 da bile sıkıntısız çalışıyor. Tabi torrentten indirin diye tavsiye olarak algılamayın :D Tavsiye değildir.

Hocam orijinal oyunları Torrent'ten indirdim oynuyorum birkaç mod yükledim Windows 10 da bile sıkıntısız çalışıyor. Tabii Torrent'ten indirin diye tavsiye olarak algılamayın :D tavsiye değildir.

Orijinal her zaman iyidir :)

Orijinal her zaman iyidir :)

Satılmayan oyunun orijinalini nasıl indireceksiniz? Satılsa ben de alacağım fakat satılmıyor, Remastered olan sürümleri de rezalet. Bence Steam'den almak gibi bir hata yapmayın.

Hayır satılıyor ama fiyatı yüksek bayağı. Grand Theft Auto: The Trilogy | Rockstar Store

Hocam bu Steam versiyonu değil RGL versiyonu oyunun en kötü versiyonu diyebiliriz. Yani bedava dağıtsalar bile oynamamak lazım oyundan birçok şey çıkarılmış, çoğu lisanslı müzik silinmiş örneğin RGL Vice City versionuda michael Jackson'un müziği radyoda bulunmuyor.

Hocam bu Steam versiyonu değil rgl versiyonu oyunun en kötü versiyonu diyebiliriz. Yani bedava dağıtsalar bile oynamamak lazım oyundan birçok şey çıkarılmış, çoğu lisanslı müzik silinmiş örneğin rgl Vice City versionuda michael Jackson'un müziği radyoda bulunmuyor.

Bunlar zamanla illaki düzelir diye düşünüyorum, sonuçta oyun 1.150₺ sonsuza tek bu şekil kalacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı