Grand Theft Auto V açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Berat_34

Decapat
Epic Games'in ücretsiz olarak sunduğu GTA 5 kampanyasından yararlandım. Oyunu bugün indirdim ve oyunu açmayı denedim. Ancak oyun açılmadı Rockstar Launcher uygulaması açıldı, loading yaptı ve kapandı. Oyunu açamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşılan dizüstü bilgisayar üzerinden oynamaya çalışıyorsunuz. Büyük ihtimalle bilgisayarınız GTA V oyununu kaldırabilecek güce sahip değil.
4 GB RAM ile asla oynayamazsın minimum 8 GB RAM kullanman gerek ki oynayabilesin. 4 GB RAM yetersiz kaldığından oyundan atıyor. Lütfen daha fazla denemeyin.

Normalde bilgisayarımda 8 GB RAM vardı. Bilgisayarım bozulduğunda tamire vermiştim. Geri aldığımda 4 GB RAM olarak geldi. Şimdi 4 GB RAM'e ek 4 GB RAM taktırabilir miyim?

Normal şartlarda açması lazım ben zamanında eski bilgisayarla GT 420 gibi bir kartla 800x600 çözünürlükte 30 FPS oyunu oynuyordum ekran kartı sürücünüz yüklü olduğundan emin olun.

Hocam yanlış anlamayın fakat 4 GB RAM diyor arkadaş. Kaldırmaz büyük ihtimalle ki zaten kaldırmıyormuş. Ayrıca fotoda görüldüğü üzere ekran kartı ayarlarını da yükseltmeye çalışmak için NVIDIA Konsolunu açmış.

Anlaşılan dizüstü bilgisayar üzerinden oynamaya çalışıyorsunuz. Büyük ihtimalle bilgisayarınız GTA V oyununu kaldırabilecek güce sahip değil.
4 GB RAM ile asla oynayamazsın minimum 8 GB RAM kullanman gerek ki oynayabilesin. 4 GB RAM yetersiz kaldığından oyundan atıyor. Lütfen daha fazla denemeyin.
GTA sandığın kadar fazla sistem isteyen bir oyun değil. Artık şu oyunu ilahlaştırmayın. Gayette oynayabileceği bir bilgisayarı var. Lütfen çözüm arayın.

Geri
Yukarı