Çözüldü Grand Theft Auto V launcher çalışmayı durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YusufYavuz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Henüz 3 saat önce oynuyordum. Oyun açılmadı "Grand Theft Auto V launcher çalışmayı durdurdu." diyordu. Bende dağınık GTA V dosyalarını bir klasöre topladım fakat hiç bir şey değişmedi oyuna giremiyorum şu an. PlayGTAV adlı exe'yi açınca oyunu tekrar yüklüyor. Desteğe ihtiyacım var.

Çözüm
Evet arkadaşlar oyunum orjinal sorunu çözdüm. İndirmeyi başlattım ve bi anda yüklendi oyun oynamaya hazır dedi. Sanırım benim hard diskimde bir sorun var. Bazen aniden kapanıyor teşekkür ediyorum konu kilit lütfen. (Uyarı aldığım için buradan yazıyorum.)
Evet arkadaşlar oyunum orjinal sorunu çözdüm. İndirmeyi başlattım ve bi anda yüklendi oyun oynamaya hazır dedi. Sanırım benim hard diskimde bir sorun var. Bazen aniden kapanıyor teşekkür ediyorum konu kilit lütfen. (Uyarı aldığım için buradan yazıyorum.)

Çözüm
Benzer bir hata olması hasebiyle burada soruyorum . Lütfen kusura bakma .
Format attırdığım ve orjinal oyun kullanmama rağmen bir kaç dakika oynadıktan sonra bilgisayarım oyundan atıyor .

Windows 7 Yüklü

FOXCONN H61 1155 ANAKART

İNTEL İ7 - 3770 İŞLEMCİ

8 GB DDR3 RAM ( 8 x 4 )

POWERCOLOR R9 280x TurboDuo GDDR5 3 GB 384 Bit

RAİDER RA750 750W POWER SUPPLY

SAMSUNG 120 GB SSD HDD

SEAGATE 1 TB SATA HDD

Sorun Windows 7 de mi ? yoksa yeni upgrade yeterli gelmiyor mu ?
Lütfen bir yanıt bekliyorum ...

Benzer bir hata olması hasebiyle burada soruyorum . Lütfen kusura bakma .
Format attırdığım ve orjinal oyun kullanmama rağmen bir kaç dakika oynadıktan sonra bilgisayarım oyundan atıyor .

Windows 7 Yüklü

FOXCONN H61 1155 ANAKART

İNTEL İ7 - 3770 İŞLEMCİ

8 GB DDR3 RAM ( 8 x 4 )

POWERCOLOR R9 280x TurboDuo GDDR5 3 GB 384 Bit

RAİDER RA750 750W POWER SUPPLY

SAMSUNG 120 GB SSD HDD

SEAGATE 1 TB SATA HDD

Sorun Windows 7 de mi ? yoksa yeni upgrade yeterli gelmiyor mu ?
Lütfen bir yanıt bekliyorum ...
Çok dengesiz bir bilgisayar. İşletim sistemini W10 yapmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı