Grand Theft Auto V Online Oynama

Furkan Lonixy

Centipat
Steam'den GTA V'i aldım aldıktan sonra bana bir CD ey verdi. Bu keyi nereye gireceğim? Nasıl gireceğim yardımcı olur musunuz?
Bir de online oynamak için SocialClub üyeliği şart mı? Online oynamak için ne gibi şeyler yapmam gerek. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den GTA V'i aldım aldıktan sonra bana bir CD ey verdi. Bu keyi nereye gireceğim? Nasıl gireceğim yardımcı olur musunuz?
Bir de online oynamak için SocialClub üyeliği şart mı? Online oynamak için ne gibi şeyler yapmam gerek. Yardımcı olursanız sevinirim.
SocialClub'a üye olurken otomatikmen orda da oyun aktifleşecek. CD Key oraya geçecek. Binevi hesabınızla oyunu bağlıyorsunuz. Evet şart. Doğrusu hileyi pek önermem fakat Online'da parasız hiç bişey yapılamıyor gelişmek çok zor...

SocialCluba üye oldum otomatik geçicek derken herhangi bi işlem yapmadan nası geçiyor
Üye olurken bağlansın mı tarzında bir soru sorması gerekiyor diye biliyorum. En azından bana sormuştu. Çok zaman geçti tam hatırlamıyorum.
Konuyu çözüldü olarak işaretlemişsiniz fakat çözümü yazmamışsınız. Lütfen çözümü yazınız. @Furkan Lonixy Bu sayede başkaları da bu konudan faydalanabilecektirler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı