Oyun Grand Theft Auto V: Premium Edition 74TL

Yanlış anlamasın kimse ama GTA V kaldı mı hala ya:) arkadaşın dediği gibi 10 yıllık oyun.

Online, Single, RP olarak falan bakıldığında abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki de iyi bir oyun ama fazla abartılıyor gibi geliyor bana. Ama hâlâ 75TL'ye 10 yıllık bir oyunda olsa sonuna kadar değeceğini düşünüyorum.

Ben ilk ps3 sonra ps4 için alıp bitirmiştim vakti zamanında. 1 ay kadarda online oynamıştım. Bir challenge vardı criminal mastermind sanırım. 11 saatte onu da tamamlayıp bırakmıştım oyunu..

Arkadaşlar bu saatten sonra hikayesini halen bitirmeyen varsa alabilir ama Online için almayın çünkü ben 1 seviye olanları avlıyorum resmen :D bazı insanlar için NPC bile olabilirsiniz ve aşırı tadınız kaçar.

Arkadaşlar bu saatten sonra hikayesini halen bitirmeyen varsa alabilir ama Online için almayın çünkü ben 1 seviye olanları avlıyorum resmen :D bazı insanlar için NPC bile olabilirsiniz ve aşırı tadınız kaçar.

Criminal pack veriliyor diye biliyorum hocam. Herhalde etki ediyordur.

Steam'de Grand Theft Auto V: Premium Edition 74TL bence oyun fiyatları artmadan alınmalı.

Hocam indirim ne zamana kadar?

Yeni konular

Geri
Yukarı