Steam Grand Theft Auto V $9,24!

Epic Games'de sahibim fakat Steam kütüphanemde olsun diye alır mıydım... bilemedim.

Uygun fiyat dediginiz para o zaman degersiz bir para olmadigini anlatmaya calisiyorum. Bugun gunluk yevmiye 300 lira GTA 5 300 lira. O gun gunluk yevmiye 70 lira GTA 5 70 lira.

Anlamamak için neden ısrar ediyorsunuz ?

Geçtiğimiz yıl başı indirimlerinde, ilkbahar indirimlerinde de arkadaşın söylediği rakamlara alınıyordu. Yani günlük yevmiye ile bir alakası yok. Ayrıca herkes aynı ücretimi alıyor günlük olarak nasıl bir hesap şekli bu.

Asgariden hesaplasanız eyvallah ama nasıl bir rakamdan hesaplama yapıyorsunuz acaba.

Yalnız GTA 5 10 senelik bir oyun. Şu an GTA 6 çıktığında 1500 lira civarı olacak. Kendi kendini çürütmüşsün.
Ekonominin artisinin GTA 5 fiyatlarinda 3 asagi 5 yukari cok bir etkisi olmadigindan bahsediyorum bu arkadasimiz GTA 6 diyor 1500 lira diyor sence konu bu mu?

Anlamamak için neden ısrar ediyorsunuz ?

Geçtiğimiz yıl başı indirimlerinde, ilkbahar indirimlerinde de arkadaşın söylediği rakamlara alınıyordu. Yani günlük yevmiye ile bir alakası yok. Ayrıca herkes aynı ücretimi alıyor günlük olarak nasıl bir hesap şekli bu.

Asgariden hesaplasanız eyvallah ama nasıl bir rakamdan hesaplama yapıyorsunuz acaba.
Yukarida asgari hesapladim arkadas begenmedi bende gayet siradan bir isin yevmiyesi olarak hesapladim. Muhalif olmak icin yazmayin. Iyi gunler.

GTA 5 su an 1050 lirayken. GTA 6'nin 1500 lira olmasi biraz iyimser bir fiyat olmus :D Bu ekonomi gidisatina gore 2025'te cikacak GTA 6 cok buyuk meblağlarda satilacak.
En fazla 100 dolara çıkarırlar diye düşünüyorum. O zaman ki kur nasıl olur bilemem ama hiç yükselip düşmediği takdirde şuan ki kurda 3000 TL civarı olur gibi görünüyor. Tabi oyun 100 dolara çıkarsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı