Grand Theft Auto V satın al seçeneğine yönlendiriyor

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
GTA V PC'ye çıkışını gerçekleştirdiği gün Steam üzerinden almak yerine direkt olarak Rockstar sitesinden oyunu satın almıştım. GTA V indirmek istediğimde her zaman Rockstar'ın sitesine giriş yapar ve Launcher'ı indirip hesabıma giriş yaptıktan sonra Launcher üzerinden oyunu indiririm.

Epic Games oyunu ücretsiz dağıttığında ben de herkes gibi almıştım ve 100 Level'a kadar kasmıştım. Asıl sorun, Epic Games'e bağlı olan 2. hesabımı Launcher üzerinden giriş yaptıktan sonra oyna yerine satın al seçeneğinin gelmesi.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Epic.PNG

Launcher.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V PC'ye çıkışını gerçekleştirdiği gün Steam üzerinden almak yerine direkt olarak Rockstar sitesinden oyunu satın almıştım. GTA V indirmek istediğimde her zaman Rockstar'ın sitesine giriş yapar ve Launcher'ı indirip hesabıma giriş yaptıktan sonra Launcher üzerinden oyunu indiririm.

Epic Games oyunu ücretsiz dağıttığında ben de herkes gibi almıştım ve 100 Level'a kadar kasmıştım. Asıl sorun, Epic Games'e bağlı olan 2. hesabımı Launcher üzerinden giriş yaptıktan sonra oyna yerine satın al seçeneğinin gelmesi.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1000210

Eki Görüntüle 1000212

2. hesabınıza girerken Rockstar hesabı istiyor ya orada girdiğiniz hesap yeni açtığınız bir hesap mı yoksa eski hesabınızı mı kullanıyorsunuz?

Hocam GTA 5'e girerken Rockstar hesabı sorduğu için arkadaş yazmış.

Bence arkadaş 2. Epic Games hesabıyla girerken eski Social Club'unu giriyor.
2. heasbım içinde ayrı bir r* hesabı var, ben oyunu tekrardan Epic'ten indirmekle uğraşmak istemediğim için zaten bende yüklü olan Launcher üzerinden giriş yapınca satın al hatası veriyor.

Tamam Epic'den indirin o halde.

Şimdilik bulduğum en iyi çözümü paylaşıyorum;

• Oyunun kurulu olduğu bütün dosyaları kopyalayın, sonra Epic'ten GTA'yı indirme işlemini başlatın ve durdurun.
  • Seçmiş olduğunuz yükleme konumuna gidin ve GTAV dosyası göreceksiniz, kopyalamış olduğunuz bütün dosyaları klasöre yapıştırın. (Benim HDD hızıma göre 15 dk sürdü sizde farklı olur)
  • Yapıştırma işlemi bittikten sonra Epic'i tamamen kapatın ve tekrar açın. Tekrar açtıktan sonra kütüphane'den GTA'ya tıklatın ve dosya doğrulama yapacaktır.
  • Sonuç: Artık iki hesap ile oynayabilirsiniz ama bu size diskinizde fazladan 100 GB alana mâl olacaktır.
İkinci hesaptan görüntü:

Adsız.png

Geri
Yukarı