Grand Theft Auto V Social Club ve FiveM

İşletim sistemi
Windows 10

M.M.A

Hectopat
Arkadaşlar, yakın zamanda GTA 5 oyununu almayı düşünüyorum fakat FiveM yazılımından Roleplay sunucularına girmek istiyorum. Social Club ile Roleplay'e oynayabilir miyim? Oynayabiliyorsam ise nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar, yakın zamanda GTA 5 oyununu almayı düşünüyorum fakat FiveM yazılımından Roleplay sunucularına girmek istiyorum. Social Club ile Roleplay'e oynayabilir miyim? Oynayabiliyorsam ise nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.
Rockstar Games Launcher'dan GTA V'yi indirdiğiniz zaman bu site üzerinden FiveM'i indirebilirsin;
İndirip kurduktan sonra Social Club hesabının yanlış hatıralmıyorsam bir kereye mahsus şifresini ve mailini isteyecektir. Giriş yaptıktan sonra artık FiveM'e erişebilirsin. Whitelist'li sunucular için discord sunucularına gidip kayıt yaptırman gerekecektir. Whitelist olmayan sunuculara istediğin gibi girebilirsin.

Oyunu alın, zaten fiveM çok ayrı ve aşırı basit üye olması Social Club hesabı veya Steam ile üye olabilirsiniz hatta üye olmanıza bile gerek yok. Ancak bu tür third-party uygulamalarda ne olur ne olmaz oyunun yedeğini alın ki sonra oyunu tekrar yüklemekle uğraşmayın çünkü çok sancılı oluyor öyle :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı