Grand Theft Auto VI resmi olarak sonbahar 2025'te geliyor

2. Fragman bu sonbaharda çıkar o zaman.
Aynen öyle hocam RDR2 ve GTAV 2. fragmanları da o ilk fragmandan tam 1 yıl sonra çıkmıştı.

1 saat loot yapmasa mete abiyi izlemek çok zevkli.
Genelde o kısımları kesiyor ama oyunu tadını çıkararak yavaş yavaş oynamayı seviyor. Tepkilerini bende beğeniyorum. Yanında birde Burak Oyunda iyi gider.

Son düzenleme:
Birbirinin kopyası reskin oyun yapan bir firma için fazla heyecanlanıyorsunuz.

GTA 4'ten bu yana her oyununda kötüye giden Rockstar umarım bu sefer yenilikçi fikirlerle karşımıza çıkar. Ama pek sanmıyorum.

Easter Games yaz YouTube'a o adam.
Easter Games değil.
1716148629497.png

Benim GTX 1660 Super'in garibanlık easter Games'ten izleyeceğiz artik.

Sen yine Low'da 40+ oynarsın diye düşünüyorum asıl benim RX550 napacak :D

Birbirinin kopyası reskin oyun yapan bir firma için fazla heyecanlanıyorsunuz.

GTA 4'ten bu yana her oyununda kötüye giden Rockstar umarım bu sefer yenilikçi fikirlerle karşımıza çıkar. Ama pek sanmıyorum.

Hikaye konusunda çok heyecanlanmamak lazım zaten artık GTA serisinin eğlencesi Online tarafında ve heyecanlanmamızı hak eden oyunlar çıkarttıklarını düşünüyorum.

Oyunun 2025 yılı sonlarında sorunsuz ve çok iyi bir şekilde çıkacağını düşünüyorum

Vallahi hiç inanasım gelmiyor ama umarım erteleme yaşanmaz

Sen yine Low'da 40+ oynarsın diye düşünüyorum asıl benim RX550 napacak :D

Hikaye konusunda çok heyecanlanmamak lazım zaten artık GTA serisinin eğlencesi Online tarafında ve heyecanlanmamızı hak eden oyunlar çıkarttıklarını düşünüyorum.

Vallahi hiç inanasım gelmiyor ama umarım erteleme yaşanmaz.

Ya hocam oynarım oynamasina oyun en az 70 dolar gene oynayayamam.

Konu dışı olacak ama neden çalıntı kartlar üzerinden hırsızlık yapan adamı izlemeye devam ediyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı