Gratis sitesi beyaz ekranda kalıyor

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Google Chrome'da sadece Gratis sitesine giremiyorum. Bir ara girerken çerezleri reddetmiştim, ondan sonra oldu sanırım. CCleaner ile çerezleri vs. sildim, çözemedim. Beyaz ekranda kalıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil mi masaüstü mü kullanıyorsunuz? Ayrıca tarayıcıda hangi uzantılar yüklü?
Masaüstü kullanıyorum görseldeki uzantılar yüklü

Dosya Ekleri

• 43.png
    43.png
    106,1 KB · Görüntüleme: 109
@Umut Mermer

Bu sorun sanırım AdGuard'dan kaynaklanıyor. Alt linkte görebileceğiniz gibi Gratis ile ilgili sorun geçen ay AdGuard'a bildirilmiş ve düzeltilmiş.

Muhtemelen sizde "İzleme Koruması Filtresi" filtresi etkin değil. Eğer etkin değil ise etkinleştirin ve filtreleri güncelleyin. Güncelledikten sonra sorunun düzelmesi gerekiyor.

1656277616977.png

@Umut Mermer

Bu sorun sanırım AdGuard'dan kaynaklanıyor. Alt linkte görebileceğiniz gibi Gratis ile ilgili sorun geçen ay AdGuard'a bildirilmiş ve düzeltilmiş.

Muhtemelen sizde "izleme koruması filtresi" filtresi etkin değil. Eğer etkin değil ise etkinleştirin ve filtreleri güncelleyin. Güncelledikten sonra sorunun düzelmesi gerekiyor.

Eki Görüntüle 1432858

Dediklerini yaptım etkin değildi etkinleştirdim güncelledim yine beyaz ekranda kalıyor çerezlere izin vermemiştim bir ara girdiğimde ondan sonra böyle olmuştu sanırım düzeltemedim sonrasında hiç.

Geri
Yukarı