Graveyard keeper DLC'leri oyun bittikten sonra alınır mı?

3D Artist

Centipat
Makaleler
1
Bende şu an graveyard keeper var ama DLC'leri yok. Ana oyunu bitirdikten sonra DLC'leri alıp ana oyun Save'i ile oynasam bir şey kaybeder miyim? Mesela DLC'de ana oyunda çok işime yarayacak bir şey olabilir onu oyun başında almak daha iyidir. Bunun gibi bir şey var mı DLC'lerde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şu an graveyard keeper var ama DLC'leri yok. Ana oyunu bitirdikten sonra DLC'leri alıp ana oyun Save'i ile oynasam bir şey kaybeder miyim? Mesela DLC'de ana oyunda çok işime yarayacak bir şey olabilir onu oyun başında almak daha iyidir. Bunun gibi bir şey var mı DLC'lerde?

DLC'siz oyun eksik gibi ve aşırı sıkıcı olur. Better save soul DLC'si cok etkili değil bir tek.

DLC'siz oyun eksik gibi ve aşırı sıkıcı olur. Better save soul DLC'si cok etkili değil bir tek.

İlk kutlayan olamadım bari son kutlayan olayım. 30 Eylül saat 23.49'dan, doğum gününüz kutlar nice sağlıklı, mutlu yıllar dilerim 🎉.
Konuyu da madem canlandırdım ben de bir cevap yazayım. Her ne kadar oyunlara sahip olmasam da birazdan satın alacağım (ama bu mesajıma güvenip yıllar sonra burada nasıldı diye sormayın. Ben genelde satın alır oynamam :D fear of missing out-ish. İndirimdeyse almalıyıım) ve araştırmalarım sonucu öncelikle oyunu veya DLC'leri direk Steam'den almayın. Enucuzoyun sitesinden çok daha ucuza alabileceğiniz yerler bulanbilirsiniz mesela Play Store veya e-tail.

Hangi DLC'ler alınmalı konusunda ise genel anlamda
Game of crone ve stranger sins beğenilirken, better save soul beğenilmemiş/tavsiye edilmemiş. Daha ayrıntılı okumak isterseniz Steam community paylaşım1, paylaşım 2. Yazık olmuş çünkü ismi en komiğime gidende oydu neyse ben de bu doğrultuda satın alım yapacağım.
Graveyard Keeper - Game Of Crone DLC - Stranger Sins DLC-Better Save Soul DLC

Geri
Yukarı